Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Ullrich má problémy s policií

8.10.2001 11:09

Jan Ullrich, jezdec stáje Rudy Pevenage a vítěz Tour de France v r. 1997, má problémy s dopinkem. Jeho startu na Giro de Lucca využila italská policie k předání předvolání k výslechu.

Bookmark and Share

Německý cyklista Jan Ullrich se v Itálii dostal na seznam podezřelých z dopinku. Jeho případem se začala zabývat prokuratura ve Florencii, která prošetřuje obvinění vznesené během letošního Giro dItalia, při němž byly v hotelovém pokoji kapitána týmu Telekom nalezeny rozličné léky. Sedmadvacetiletý vítěz Tour de France z roku 1997 jede v současnosti závod Giro de Lucca, čehož okamžitě využila italská policie, aby mu předala předvolání k výslechu. Potvrdil to i sportovní ředitel německé stáje Rudy Pevenage, podle něhož ale není důvod se znepokojovat. "Jde o pouhou formalitu," nechal se slyšet. Stáj si přesto okamžitě najala italského právníka. Léky, které byly v červnu objeveny v Ullrichově hotelovém pokoji, byly podle lékaře Telekomu Lothara Heinricha proti astmatu. Ullrich trpí alergií a léky mu předepsal specialista, u kterého se léčí. Jejich užívání prý schválila i Mezinárodní cyklistická unie (UCI). Přesto je italská prokuratura označila za nepovolené podpůrné prostředky. Závod v Itálii je pro Ullricha generálkou na mistrovství světa. Němec je ve velmi dobré formě, což dokázal vítězstvím ve čtvrteční etapě. Na šampionátu v Lisabonu, který začne příští týden, bude obhajovat titul v časovce.

Diskusní fórum pro: "Ullrich má problémy s policií"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |