TOMÁŠ KONEČNÝ opět uspěl

18.10.2001 11:13

TURÍN (Itálie) 17. října (ČTK) - Český cyklista Tomáš Konečný obsadil čtvrté místo v 86. ročníku závodu z Milána do Turína. Z vítězství se radoval Ital Mirko Celestino, který dojel do cíle 203 kilometrů dlouhého závodu v čase 4:25:06 hodiny. Konečný dovedl do cíle hlavní peloton, který ztrácel na první trojici jezdců čtyři sekundy.

Tomáš Konečný potvrdil svou skvělou formu a určitě si polepší i v žebřížku UCI. Díky devátému místu na mistrovství světa v závodu s hromadným startem se náš cyklista posunul v žebříčku mezinárodní unie UCI na 103. místo a stal se českou jedničkou.   Oproti minulému vydání žebříčku si polepšil o čtyřicet míst a přeskočil Ondřeje Sosenku a Jána Svoradu. K první stovce se Konečný přiblížil také díky výbornému výkonu na Vueltě, v níž vyhrál jednu etapu a obsadil celkové šestnácté místo.   V čele pořadí se udržel německý jezdec Erik Zabel.

Diskusní fórum pro: "TOMÁŠ KONEČNÝ opět uspěl"

RE: TOMÁŠ KONEČNÝ op... 24. 10. 2001, 10:40
RE: TOMÁŠ KONEČNÝ opět uspěl