Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Malevil News

31.3.2003 15:56

Protože se pomalu blíží termín konání našeho maratonu, a tím i počet Vašich dotazů na nás, chceme Vás informovat o několika aktualitách z příprav IV. Mezinárodního cyklomaratonu Rubena Malevil cup České spořitelny, který pro Vás připravujeme na 10. května u nás v Jablonném v Podještědí a v Lužických horách.

Bookmark and Share

Jak jsme již dříve avizovali, dochází ke změně i prodloužení trasy maratonu. Úvodních 18 kilometrů je vedeno mimo CHKO Lužické hory po nové trase a i start závodu bude oproti minulým letům „v protisměru“. Trať maratonu se vrací do původních kolejí u osady Polesí a pokračuje v podstatě v nezměněné podobě až do cíle na Ranči Malevil. Zachována tedy zůstává pro obě trasy i vrchařská prémie Rigips na hraničním vrcholu Hvozd (Hochwald). Díky změně trasy maratonu se nám podařilo s ochranáři vyjednat o 20 % více startovních čísel. Účastnický limit je tedy pro letošek 1.200 startujících. Přesto neváhejte, větší polovina startovních čísel je již k dnešnímu dni vyprodána. Chceme také uvést na pravou míru délku obou tras „Malevilu“. Během příprav muselo dojít k několika změnám. Konečná verze tedy měří v digitálním zpracování fy. SHOCart 102 km u dlouhé a 61,5 km u krátké trasy. Chceme Vás také pozvat na doprovodný program. Páteční podvečer Vám zpestří country kapela, samozřejmostí  je beseda s aktéry extrémního bikingu, doplněná o promítání filmu, který dokreslí jejich nevšední zážitky. Ohlédneme se také za minulým ročníkem (film) a řekneme Vám, co bude nového letos. Sobotním tahákem je bezesporu kapela DIVOKEJ BILL a tradiční noční show DJ Roury. Nesmíme také zapomenout na možnost vyzkoušet si umělou horolezeckou stěnu nebo freeridový park s můstky a U – rampou.. To je tak ve zkratce všechno, jo točit se bude Gambrinus 10%. Na všechny se už těší pořadatelé z Pakli sport klubu Jablonné v Podještědí.

Diskusní fórum pro: "Malevil News"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu