Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Malevil News

31.3.2003 15:56

Protože se pomalu blíží termín konání našeho maratonu, a tím i počet Vašich dotazů na nás, chceme Vás informovat o několika aktualitách z příprav IV. Mezinárodního cyklomaratonu Rubena Malevil cup České spořitelny, který pro Vás připravujeme na 10. května u nás v Jablonném v Podještědí a v Lužických horách.

Bookmark and Share

Jak jsme již dříve avizovali, dochází ke změně i prodloužení trasy maratonu. Úvodních 18 kilometrů je vedeno mimo CHKO Lužické hory po nové trase a i start závodu bude oproti minulým letům „v protisměru“. Trať maratonu se vrací do původních kolejí u osady Polesí a pokračuje v podstatě v nezměněné podobě až do cíle na Ranči Malevil. Zachována tedy zůstává pro obě trasy i vrchařská prémie Rigips na hraničním vrcholu Hvozd (Hochwald). Díky změně trasy maratonu se nám podařilo s ochranáři vyjednat o 20 % více startovních čísel. Účastnický limit je tedy pro letošek 1.200 startujících. Přesto neváhejte, větší polovina startovních čísel je již k dnešnímu dni vyprodána. Chceme také uvést na pravou míru délku obou tras „Malevilu“. Během příprav muselo dojít k několika změnám. Konečná verze tedy měří v digitálním zpracování fy. SHOCart 102 km u dlouhé a 61,5 km u krátké trasy. Chceme Vás také pozvat na doprovodný program. Páteční podvečer Vám zpestří country kapela, samozřejmostí  je beseda s aktéry extrémního bikingu, doplněná o promítání filmu, který dokreslí jejich nevšední zážitky. Ohlédneme se také za minulým ročníkem (film) a řekneme Vám, co bude nového letos. Sobotním tahákem je bezesporu kapela DIVOKEJ BILL a tradiční noční show DJ Roury. Nesmíme také zapomenout na možnost vyzkoušet si umělou horolezeckou stěnu nebo freeridový park s můstky a U – rampou.. To je tak ve zkratce všechno, jo točit se bude Gambrinus 10%. Na všechny se už těší pořadatelé z Pakli sport klubu Jablonné v Podještědí.

Diskusní fórum pro: "Malevil News"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Doporučené mapy

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme
navštívit ePojisteni.cz.


Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.


Sjednejte si cestovní pojištění u profesionálů.Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz