Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pečecká stovka - předpremiéra

1.6.2003 13:37

V sobotu se tým SKC Pečky spolu s několika dalšími cyklisty vydal na trať plánované Pečecké stovky. Autor trati vybral opravdu perfektní stoupání, a proto to bude za týden naostro hlavně o schopnostech v kopcích.

Bookmark and Share

Od 15. do cca 70. km se jede stále nahoru – dolů. Vyjíždí se z Peček 195m n. m. a nejvyšší místo trati je o cca 300m výše. I přesto, že se nejel závod, tak si cyklisté neodpustili několik zkoušek svých fyzických sil. Především slavný Ondřejov, ještě delší Vodslivy a kopec na Nechybu rozrthal pole cca 30 cyklistů, kteří občas neměli kam řadit... Počasí od poloviny trati nepřálo, a proto se někteří vydali svým tempem domů nebo přečkali déšť v hospodě… Celkové hodnocení předpremiéry je výborné. Perfektně zvolená trať, která vede malebným údolím Jevanského údolí nabízí i výhledy do širokého okolí, které jsou ovšem zaplaceny mnoha stoupáními, po kterých se jede zase dlouho dolů. 7. června jsou všichni zváni na tuto akci, jejíž propozice jsou umístěny na Cykloserveru. Popis trasy: Start Pečky – Vel. Chvalovice – Milčice – Tatce – Skramníky – Chotouň – Třebovle – Kouřim – Molitorov – Bulánka – Králka – Brník – Jevany – Hradec – Kost. Střímelice – Ondřejov – Chocerady – Vestec – Vodslivy – Dojetřice – Sázava – Nechyba – Újezdec – Přestavlky – Hor. Kruty – Radlice – Lhotky – Kouřim – Třebovle – Chotouň – Skramníky – Tatce – Milčice – Vel. Chvalovice – Pečky = cíl 100km Pro ty, kteří si nevěří na celých 100km je vytvořena o dost jednodušší trasa 63km, která je totožná s delší trasou do obce Králka, odkud pokračuje jen mírně zvlněným terénem přes Olešku – Nučice – Výžerky do Benátek, kde se pak napojuje na dlouhou trasu u obce Újezdec a pokračuje již shodně přes Kouřim do Peček. (JH)

Diskusní fórum pro: "Pečecká stovka - předpremiéra"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz