Čertovo břemeno je další v řadě

28.7.2003 14:07

MTB maraton Čertovo břemeno je dalším závodem, který čeká na pravidelné nebo pouze jednorázové účastníky jihočeské série MTB maratonů. Naposledy mohli maratonci změřit síly v Horní Cerekvi a 16.8. zavítají do Jistebnice. Neváhejte s přihláškou...

Anlen MTB Maraton série 2003 19. července zavítalo do Horní Cerekve na maraton PŘES TŘI VRCHY VYSOČINY přes 500 účastníků 3. závodu maratonské série. Celý závod byl poznamenán skvělým počasím a výkonem organizátorů. Až na nějaké drobnosti ve značení trati jim nemůžeme vytknout vůbec nic. Na vítěze čekaly poháry, které vzbuzovaly oprávněné obavy, zda je noví majitelé nasoukají do aut. Trať závodu byla zpočátku velmi rychlá a stejná zůstala až do konce 50 km okruhu. Terénní vložkou na této trati byl snad jen výjezd na Javořici. Překvapením bylo snad jen drobné prodloužení plánovaných 50 km na cca 56km. Ti, kteří si vybrali 80 km trať, užili si stoupání a terénu mnohem více. Někteří možná litovali, někteří si vychutnali tu pravou krásu MTB maratonu v krásném přostředí Vysočiny. Výjezdy na Čeřínek a Křemešník určitě patří k těm, které si zaslouží přívlastek MTB. 3.závod ANLEN MTB MARATON SÉRIE 2003 http://www.velosport.cz/   Počet účastníků všech závodů:  71 - vložené závody dětí    4 - maminky s kočárky 253 - závod na 50 km 172 - závod na 80 km   Hlavní závod na 80 km vyhrál Soukup Josef z týmu - CT BUDVAR Tábor Čas 3:10:20   Výsledky: Výsledky závodu Přes Tři vrchy Vysočiny (50 a 80km) Průběžné výsledky MTB maratonské série 4. závod ANLEN MTB MARATON SÉRIE se bude konat 16.8.2003 v Jistebnici pod názvem CATLIKE -  ČERTOVO BŘEMENO. Neváhejte s příhláškou!!! Uzávěrka za zvýhodněné startovné je již 2.srpna 2003 !!!   Další informace: http://maratonjistebnice.webpark.cz     Foto (Přes tři vrchy Vysočiny): Aleš Linhart

Diskusní fórum pro: "Čertovo břemeno je další v řadě"