Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklotrasy Radegast stále čekají na vítěze!

9.9.2003 17:24

Soutěž s názvem „S hostinským v týmu“ na dvou cyklotrasách značky Radegast stále pokračuje. Její podstatou je nasbírat 15 razítek a správně určit čas, za který ujel beskydskou trasu profesionální cyklista Jaroslav Purmenský. Nemusíte se těšit jen z přírodních krás tohoto regionu, ale i z horského kola v hodnotě 23.000 korun nebo grilovaného selátka se sudem piva Radegast, což jsou výhry v soutěži.

Bookmark and Share

Soutěž s názvem „S hostinským v týmu“ na dvou cyklotrasách značky Radegast stále pokračuje. Její podstatou je nasbírat 15 razítek a správně určit čas, za který ujel beskydskou trasu profesionální cyklista Jaroslav Purmenský. Proto, pokud se v nejbližších dnech chystáte projet si některou z cyklotras Radegast, nemusíte se těšit jen z přírodních krás tohoto regionu, ale i ze špičkového horského kola v hodnotě 23 000 korun nebo grilovaného selátka se sudem piva Radegast, což jsou výhry v soutěži.   „Cyklisty u nás vidíme rádi, tvoří významnou část našich hostů. Snažíme se jim vycházet vstříc. Máme pro ně připraveny stojany na kola, zásobu map, pohlednic i soutěžních kartiček. Razítka rozdáváme často, až nás překvapuje, s jakým nadšením cyklisté soutěží,“ říká Jaromír Buroň z hostince Mexiko U Buroně na trase Slezsko Radegast CykloTrack.   V hostincích, kterých je na obou trasách přes 70, jsou vedle hracích karet k dispozici také informační panely s mapou trasy, podrobná cyklistická mapka (zdarma) s vyznačením „záchytných odpočinkových bodů“ na trase a rovněž exkluzivní pohlednice s vyobrazením dané provozovny. Účast v soutěži není podmíněna nákupem v restauracích po trasách. Je to soutěž pro fanoušky cyklistiky i okolní krásné krajiny.   Vybudované cyklistické trasy i soutěž samotná je dárkem pivovaru Radegast místním lidem.   Hrací kartu i pravidla je možné též získat na www.radegast.cz/soutez_hostinsky   Využijte dvou posledních zářijových víkendů a pošlete svým přátelům pozdrav z cyklotras Radegast. Soutěžit lze až do 21. září 2003.

Diskusní fórum pro: "Cyklotrasy Radegast stále čekají na vítěze!"

Názor Autor Datum a čas
RE: Cyklotrasy Radeg... Lenka Vašutová 16. 9. 2003, 14:36

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |