Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

MALEVIL V ZÁVODNÍM TEMPU

14.5.2004 17:11

Lužické hory je nádherný, ale trochu zastrčený kout na severu Čech, kam mnoho bajkerů běžně nezavítá. Výborně organizovaný maraton Malevil má ty nejlepší ambice nalákat do těchto prostor zájemce o sportování v této takřka nedotčené krajině.

Bookmark and Share

Malevil organizují lidi spojeni s majiteli (tuším, že rodina Vávrova) stejnojmenného ranče stojícího v Heřmanicích v Podještědí. Ranč s okolními pastvinami poskytuje zázemí pro ubytování (vlastní stany), cílové měření a v jízdárně se večer koná bajkařská veselice spojená s promítáním videa, diskotékou, atd. Na ranč jsem dorazil těsně před soumrakem v pátek v noci. Za posledního světla jsem postavil stan a šel se zaregistrovat na stovku. Poté následovala tradiční těstovinová večeře v rančerské restauraci a šup do dobře vychlazeného spacáku. První souboj jsem svedl již v noci – soupeřem mi bylo chladné a vlhké počasí. Těsně jsem zvítězil a kolem 6 ráno jsem se rozhýbával při 4 °C. Brrr :-((. Po sestavení kola jsem zamířil na start, který byl 3 km od ranče na náměstí v Jablonném v Podještědí. Cestou jsem potkal a přibral spoluredaktorku Cykloserveru Jitku Stehlíkovou. Tohle statečné děvče se přihlásilo na stovku a skončilo čtvrté ve své kategorii viz její reportáž. Na náměstí mi ještě mechanici z Park Toolu bleskově vyměnili prostřední převodník (ohnutý zub z předchozího Šela maratonu – jen si vzpomeňme) a upozornili na hůře seřízené řazení - tímto děkuji. Na startu v osm nás bylo na stovku seřazeno něco přes 500. Tohle množství je pro předjíždění vcelku sympatické. Horší je, že tuto kvótu schvalovanou ochranáři se podařilo naplnit již měsíc předem, takže mnozí váhající zájemci měli smůlu. Dalším opatřením proti špuntům je zde používaný start - hromadně se jede po silnici za městečko a měřený letmý start je až při odbočení na louku.

Diskusní fórum pro: "MALEVIL V ZÁVODNÍM TEMPU"

Názor Autor Datum a čas
RE: navážení paw 17. 5. 2004, 11:01
RE: RE: MALEVIL V ZÁ... paw 17. 5. 2004, 10:59
RE: MALEVIL V ZÁVODN... Saxon 17. 5. 2004, 01:33

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu