Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na špici inovačního pelotonu

2.2.2005 08:10

Od pondělí 17. 1. 2005 mají diváci TV Prima příležitost sledovat dokumentární seriál Dvanáct odvážných. Špička českých režisérů představí dvanáct lidských příběhů. V pondělí 7.2. uvidí diváci životní vyprávění Romana Bartosze, podnikatele z Litultovic, který se specializuje na rámy závodních horských kol.

Bookmark and Share

Dokument „Dvanáct odvážných“ produkoval mobilní operátor Oskar ve spolupráci s Febiem. Televize Prima ho vysílá každé pondělí a čtvrtek ve večerních hodinách. Jedná se o druhé pokračování série, kterou měli diváci možnost sledovat na Primě již loni v tomto čase. „Letošní dvanáctka dokumentů je podle mého soudu ještě lepší než loňská. Režiséři se sžili, dokumenty mají často hlubší přesah“, říká šéf Febia Fero Fenič. „Jsme rádi, že budeme mít „Dvanáct odvážných“ na naší obrazovce i letos. Nejenže loni dosáhly tyto dokumenty dobré sledovanosti, ale navíc se jedná o kvalitní program na vysoké profesionální úrovni“, dodává ředitel programu televize Prima Miloš Zahradník. „Jako nejrychleji rostoucí operátor na trhu malých a středních podnikatelů o tomto segmentu něco víme. Chtěli jsme k podnikání inspirovat i další lidi. Dokumenty jsou důkazem toho, že jít si za svou originální vizí se vyplatí“, říká viceprezident Oskara pro značku a komunikaci Igor Přerovský. Roman Bartosz pracoval v Čezetě, kde se zabýval konstrukcí rámů motorek. Po revoluci však tato výroba skončila a tak hledal obor, ve kterém by mohl  uplatnit své zkušenosti. Začal vyrábět standardní horská kola, ale brzy zjistil, že je nutná specializace. V té době potkal závodního jezdce na horských kolech Jiřího Heiníka, který hledal někoho, kdo by uměl opravit prasklý rám závodního kola Cannondale. Znalost technologií výroby rámů tak dala vzniknout firmě Race Bike specializující se na závodní rámy horských kol. Hi-tech technologie, ruční svařování, individuální přístup, to je proces na jehož konci jsou rámy a horská kola splňující ty nejnáročnější jezdecké požadavky. V současné době ve firmě pracuje 8 zaměstnanců. Mezi prestižní dvanáctku odvážných se Race Bike dostala na základě dosahovaných úspěchů. Jedná se již o druhé uznání kvalit, protože MF Dnes zařadila Race Bike mezi českou firemní špičku v obdobném projektu „Prorazili v byznysu“. Jestli jste zvědaví, jakými životními okamžiky musel pan Bartosz projít, nezapomeňte si v pondělí 7.2. 2005 po půl desáté večer pustit televizi Prima.

Diskusní fórum pro: "Na špici inovačního pelotonu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Žádné doporučené mapy

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz