Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Poděbradka Bike Adventure – trasy se ladí, závodníci přihlašují

27.5.2005 11:12

Poděbradka Bike Adventure, originální bodovací závod dvojic na horských kolech konající se v termínu 9. – 10. července, má už nejen svůj prostor ale i své závodníky. Pátý ročník se uskuteční na Moravě v terénech Drahanské vrchoviny a jejího okolí. Originální plakáty jsou vytištěné, pořadatelé projíždějí kontroly a účastníci se pilně přihlašují.

Bookmark and Share

Již podruhé se pořadatelé Poděbradky Bike Adventure rozhodli tento stále populárnější závod dvojic uspořádat na Moravě. Po oblasti Žďárských vrchů se posouvají ještě dále do srdce Moravy na Drahanskou vrchovinu a jejího okolí (cca 30 km na sever od Brna). Centrum závodu je v outdoorovém areálu Camping Baldovec, který nabízí ideální sportovní i společenské zázemí. Účastníkům Bike Adventure bude zcela výjimečně umožněn vstup do části vojenského prostoru Drahany – Dědice. Jedná se o nádherný lesní komplex, pořádně kopcovitý, kam se běžně člověk nedostane.   Momentálně probíhá distribuce originálních plakátů a rozpisů k bodovacímu závodu dvojic – Poděbradka Bike Adventure účastníkům z předchozích ročníků. Na vybraných akcích je k vidění i plakát v až kultovní velikosti - viz porovnání s neméně kultovní postavou mistra světa v OB Petra Kozáka z pořadatelského oddílu. Velkoformátový banner BA5 dodala tiskárna Žaket.   S příjemným jarním počasím i organizátoři z Univerzitního Sportovního Klubu Praha vyrazili do terénu projíždět tratě a vybírat ideální místa na kontroly. Zprávy z tratě jsou: Účastníky letos čeká výrazně méně asfaltu než vloni, ale zato více kopců a terénu. Terén vypadá velmi dobře (= bikersky), i když, pochopitelně, kratším asfaltovým pasážím se vyhnout nedá. Pokud by snad pršelo, byly by zážitky opravdu ‘hluboké‘. V tuto chvíli je projeto zhruba polovina kontrol, projetí zbylých bude dokončeno do půlky června. Pak bude firmou SHOCart vytisknuta nová mapa, speciálně pro účely PBA05.   O letošní ročník je zájem opět veliký. Limit účastníků je 1000 osob, což znamená 500 týmů. Po prvních 10 dnech přihlašování je zaregistrováno přes 400 dvojic, do vyčerpání limitu zbývá tedy necelých 100 družstev, tj. 200 míst. Účastníci mohou aktuální stav sledovat na webových stránkách www.bike-adventure.cz. Organizátoři očekávají naplnění limitu v následujících dnech.   Bleskovka na závěr: byla spuštěna služba zasílání novinek e-mailem, kde si mohou účastníci vložit svůj e-mail do databáze a při každém zveřejnění novinky na internetu naleznou ve schránce celou zprávu.   Více informací o 5. ročníku závodu Poděbradka Bike Adventure najdete na: www.bike-adventure.cz, kde se pravidelně objevují aktuální informace.

Diskusní fórum pro: "Poděbradka Bike Adventure – trasy se ladí, závodníci přihlašují"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Související články

Žádné související články

Související publikace

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |