Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nenechte si ujít závod, pro který bylo horské kolo stvořeno.

9.6.2008 15:13

Merida Bike Adventure, originální bodovací závod dvojic na horských kolech, se letos koná v termínu 26.-27.července 2008. Je to dvouetapový závod, při kterém strávíte v sedle 1.etapy (sobota) 4 hodiny a 2.etapy (neděle) 6 hodin.

Bookmark and Share

Trať si určíte podle turistické mapy, na které jsou vyznačena kontrolní stanoviště, která nemají pevné pořadí. Jednotlivá kontrolní stanoviště jsou obodována a záleží jen na Vaší strategii, orientaci a správném odhadu Vašich fyzických možností jakou trasu si zvolíte. Celý závod vyhrává ten, kdo nasbírá v daném časovém limitu nejvíce bodů. Celý závod musíte absolvovat ve dvojici, takže výběr partnera či partnerky je dalším klíčem k úspěchu. Spát mezi etapami můžete přímo v centru závodu ve vlastním stanu. Letošní ročník se koná v rozmanité části středních Čech mezi brdskými Hřebeny a údolím Vltavy – centrum závodu bude u obory Aglaia na severním okraji Dobříše. V loňském roce se tento mimořádný závod konal na Vysočině – centrum bylo u hotelu SKI v Novém Městě na Moravě. Více informací najdete na www.bike-adventure.cz .
 

Pořadatelé z USK Praha se i letos budou snažit dodržet vysoký standard závodu samotného, ale mají pro účastníky připraven i osvědčený bohatý doprovodný program, který je rovněž doplněn o několik novinek.

 

Mezi již klasické doprovodné aktivity patří Baby Zoom (dětská školka), Bike Tunel (cyklo servis) a večerní program pro každého. Další z osvědčených praktik je použití elektronického ražení kontrol Sport Ident a ceny pro vítěze od společností Craft, Rock Point a Merida.

BA foto express - expresní foto na památku přímo v cíli závodu od fotokiosku bezvafotky.eu
Trička BA8 - stylová trička v designu BA8 na objednávku v přihlášce
Novinkou letošního ročníku bude SMS výsledkový servis - zasílání výsledků a startovního času 2. etapy SMS zprávou  na uvedený telefon


O poslední 3x2 startovní místa můžete soutěžit ZDE>>.  Zbytek startovního pole byl rozebrán během prvních 9 hodin od spuštění registrace.
 

Co říci závěrem? Tratě jsou téměř připraveny a závodníci plně natěšeni. Zveme každého a těšíme se na Vás.

Míša Lacigová

USK Praha

Diskusní fórum pro: "Nenechte si ujít závod, pro který bylo horské kolo stvořeno."

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz