Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Velká cena Plzně aneb 4. závod Becker Cupu

2.7.2008 11:47

Místem konání cyklistických bojů byl plzeňský lesopark Homolka. Pořadatel, Sportovní klub Černý, připravil pro závodníky tři tratě přizpůsobené jednotlivým věkovým kategoriím. Nejdelší okruh o délce 4.600m svou náročností důkladně prověřil technickou i fyzickou připravenost všech startujících.

Bookmark and Share

V dopoledních hodinách se na start svých závodů postavili nejmenší bikeři a bikerky následované žákovskými kategoriemi. Dopolední program pak ukončila kategorie Open.
Po vyhlášení vítězů ve zmíněných kategoriích proběhla krátká programová přestávka. Té mohli všichni využít k občerstvení, popřípadě poobědvat vypečenou klobásu.

Krátce po polední byli na trať ke svým bojům vypuštění junioři, ženy a muži kategorie C.
Podle programu měl být ve 14:00 hod odstartován hlavní závod. Těsně před startem však ředitel závodu panČerný promluvil k závodníkům, požádal je o strpení a odložil start o pět minut. Důvodem nebylo nic závažnějšího než na poslední chvíli přetržený řetěz jednoho ze startujících. Ihned po provedení nezbytné opravy zazněl startovní výstřel a na trať se vydali s minutovým odstupem muži katategorie A, následováni „béčkaři“.

Do bojů tentokrát nezasáhl suverén prvních dvou závodů seriálu Václav Hlaváč. Ve startovním poli však byli jiní, pohárový jezdci. A byli to právě Marek Nebesář s Michalem Velíškem, kteří se podělili o stupně vítězů. Na třetím místě je doplnil Petr Götz.

Závěrem nezbývá než poděkovat pořadatelskému klubu za příkladně připravené zázemí a průběh Velké ceny Plzně.

Výsledkovou listinu a další program seriálu BECKER Cup najdete na jeho oficiálních stránkách.

 

Václav Křížek

www.dvfoto.nolimit.cz

Diskusní fórum pro: "Velká cena Plzně aneb 4. závod Becker Cupu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |