Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na TREK MTB MARATON KRAKATIT DOBŘÍŠ

23.7.2008 13:37

V sobotu 2. srpna středočeská Dobříš slavnostně přivítá 3. ročník TREK MTB maratónu Krakatit, který se letos jede jak pod hlavičkou GALAXY série 2008, tak nově i v rámci oblíbené iVelo bike marathon série 2008. Součástí závodu je opět prestižní Mistrovství ČR v MTB maratónu firemních týmů.

Bookmark and Share

 

Bikersky zajímavé tratě, které závodníky zavedou do prostředí brdských hvozdů, jsou připraveny v délce 83 a 51 km s převýšením 2100 a 800 m. Tratě doznaly oproti loňsku drobných inovací, a tak mimo přejezdu Studeného vrchu s impozantní kamennou rozhlednou nebo překonání vrchu Plešivec se závodníci nově vydají i na nejvyšší vrchol brdských Hřebenů, vrch Písek (690 m.n.m.). Pokud závodníci alespoň na chvilku na jeho vrcholu zvednou hlavu od svých řidítek, pak si zde budou moci vychutnat krásné výhledy jak na vrch Plešivec, tak i na město Příbram.

 

Závodníky i diváky čeká bohatý doprovodný program zahrnující vložené LEGO dětské závody nebo například originální exhibici biketrialového showmana Pepy Bigase. Zmíněné LEGO dětské závody se opět podařilo umístit do prostředí Anglického parku Zámku Dobříš, kde budou připraveny okruhy různé délky pro děti od kategorie 0 - 3 roky až po kategorii starších žákyň a žáků ve věku 13 - 14 let.

 

 

A pokud závodníci nebudou po závodě pospíchat do svých domovů, jsou po vyhlášení výsledků zváni na relax afterparty v prostorách stylového sportovního klubu SK Vlaška, kde si při promítaní fotek ze závodu budou moci až do pozdních nočních hodin sdělovat své sportovní zážitky.

 

 

Přihlášení k závodu je možné do 23.7. přes online přihlašovací formulář na závodním webu. Do tohoto data je také platné snížené startovné. Poté se závodníci mohou přihlásit již jen na místě v průběhu prezentace, tj. v pátek 1.8. od 18 do 22 hodin a v sobotu 2.8. od 7 do 9:30 hodin. Veškeré informace o TREK MTB maratónu Krakatit Dobříš najdete na internetových stránkách www.mtbike.cz.

 

 

 

Petr Mach

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na TREK MTB MARATON KRAKATIT DOBŘÍŠ"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |