Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

XTERRA Okolohradce už tuto sobotu

25.8.2008 15:07

V Hradci Králové se v sobotu 30. srpna pojede poslední závod letošní Xterra Czech Tour - Saucony Českého poháru v terénním triatlonu. Už pátý ročník Rock Machine Xterra Okolohradce odstartuje u rybníku Biřička, kde se bude bojovat o vítězství a poslední letošní body do poháru.

Bookmark and Share

Trať závodu je přichystána stejně jako v minulých ročnících v blízkém okolí Biřičky. Úvodní plavání v rybníku měří 1200 metrů a je rozděleno do dvou okruhů. Cyklistická část bude dlouhá 30 km a pojede se na pětikilometrovém okruhu, který musejí závodníci absolvovat šestkrát. Závěrečný běh je pak dlouhý 8 km s průběhem metr hlubokým brodem.

 

 

Novinkou bude triatlon pro každého Super Easy Xterra, který se pojede na zkrácených tratích a zvládne jej absolvovat doopravdy kdokoliv. Název SEX je sice trochu zavádějící, ale skutečně půjde jen o triatlon o třech disciplínách 150 m plavání, 5 km na kole a 1,5 km běhu.

 

Kromě závodu jednotlivců je na dlouhé trati připraven i závod pro tříčlenné štafety, ve kterém bude vítězství obhajovat Rock Machine Cyklomax team ve složení Tomáš Pavel a Martin Horák. Start hlavního závodu a závodu štafet proběhne v 11 hodin, zkrácená Xterra začíná už v 10 hodin. Nejlepším závodníkům a štafetám bude rozděleno 15 000 Kč a mnoho věcných cen. Záštitu nad závodem převzal náměstek primátora města Hradec Králové, pan ing. Martin Soukup.

 

Přihlášky a další informace najdete na www.max1.cz/xterra.

 

 

Petr Mach
Project Manager

Diskusní fórum pro: "XTERRA Okolohradce už tuto sobotu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu