Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

International MTB Marathon Cup Malevil 2009 už spustil přihlášky

24.2.2009 16:59

Vážení přátelé cyklistiky a sportu vůbec. Do startu letošního Malevil Cupu a celého Malevilského Bike festivalu zbývá již méně jak 100 dní. Věřím, že jste nelenili. Sklouzli se občas na běžkách nebo zašli na spinning. To proto abyste se tak jako v letech předešlých v hojné míře a dobré formě postavili na start tentokráte jubilejního 10. ročníku International MTB marathonu Malevil Cup. Jak jsme již předesílali, využili jsme volného dne 8. května k tomu, abychom pro vás zorganizovali celkem dvoudenní MALEVILSKÝ BIKE FESTIVAL v Lužických horách.

Bookmark and Share

Připravili jsme pro vás s našimi partnery závody v MTBO, připraven je závod pro děti, který bude součástí Dětského MTB Cupu Libereckého kraje a také bike sprint do vrchu. To vše doplněno o opravdu bohatý kulturně společenský program od pátku do skoro neděle určený pro všechny, kdož mají rádi kolo i se rádi baví.


V tuto dobu podstatná informace pro vás je, že jsme právě spustili on–line registrační systém. Zde se můžete přihlásit jak ke všem závodům, tedy jak Malevil Cupu, MTBO, tak i do série MarathonMan-Europe 2009. Ke stažení je zde i formulář k dětskému MTB klání.


Bonusem pro všechny přihlášené na Malevil Cup (marathon) je, že hlavní cenou v tombole závodu bude horské kolo Kellys MOBSTER v ceně 1999,- EUR. Všichni obdrží v rámci startovného mimo jiné i volňáska do nedalekého AQUA TRIXI parku v ceně 9,- EUR. Zohledněno bude, že všichni, kdož se rozhodnou startovat v obou závodech, tedy Malevil Cupu a MTBO, budou zařazeni do slosování o zájezd pro dvě osoby a další ceny.

Pokud jste už teď nedočkaví a chcete si trasu Malevilu projet nebo prohlédnout v klidu svého domova na PC, mapu zpracovanou do virtuální 3D reality od společnosti Sportsoft naleznete zde:

 

 

Video v plném rozlišení lze stáhnout ZDE >>

 

Informace k závodu a kompletní program „Malevil festu“ naleznete na našem webu paklisport.cz , tyto jsou neustále aktualizovány a doplňovány.
Tak se sem občas podívejte.

Za pořadatele Radek Patrák

foto: Michal Červený

Diskusní fórum pro: "International MTB Marathon Cup Malevil 2009 už spustil přihlášky"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz