Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

PRIMAVERA BIKE 2009 se jede tuto sobotu

25.3.2009 15:37

Brusle už visí na hřebíku, lyže míří do skříně. A jaro s pár dny zpoždění po dlouhé zimě slibuje s meteorology první pěkný víkend. První cyklistický závod jara MTB 2009 může startovat, a vy v sobotu na něm. Jste zváni, pozvěte i další přátele!

Bookmark and Share

Vezměte své MTB stroje a vyrazte v sobotu do nejteplejšího regionu České republiky, na jižní Moravu, půlhodinku jízdy autem pod Brno (jezdí tam spolehlivě i vlaky). Na rozhraní Břeclavska a Znojemska, do městečka Hrušovany nad Jevišovkou. Posedmé odstartuje v tomto regionu v sobotu 28. 3. 2009 nová česká cyklistická i cykloturistická hlavní sezóna. Posedmé závodem, o jehož charakteru „na rozjetí“ a určení říká výmluvně už název: „2009 PRIMAVERA BIKE“.


Rodil se před lety na přání českých a slovenských cyklistických legend, olympioniků Jana Veselého, Pavla Doležela, Jiřího Dalera a Antona Tkáče, aby se do jara startovalo a rozjíždělo společně, závodníci i hobíci. Všichni se shodli: vraťme cyklistiku v tom čase na jih Moravy. A tak tam jsme i pro vás. A s vámi v pedálech se tam vrátí život i na české cyklostezky.

 

Organizační tým pro vás servíruje závod na 30 nebo 60 km, pro kategorie žen i mužů, na jediném rovinatém okruhu, se společným startem ve 12:30 h. Start a na konci závodu i cíl jsou v Hrušovanech nad Jevišovkou. (Dítka můžete přihlásit do dopoledních závodů v centru městečka.). Asi by bylo zbytečné říkat fanouškům cyklistiky, že se první závod jara připravoval letos za mnohem složitějších okolností než dříve. Omlouváme se, že po "úsporném" rozhodnutí některých partnerů pozbyly aktuálnost jimi připravené webové stránky. I proto k vám míří tento informační a zvací text: závodit se bude!


TRASA

 

Bude letos prakticky obdobnou tratí jako loni a předloni, ale - ještě víc odjedete mimo silnice, po bezpečných cyklostezkách, včetně někdejší pohraniční „signálky“. Atraktivní úseky pro fotografování a jezdcům „na srdíčko“: při zdolávání šotoliny na povodňové hrázi pohraniční řeky Dyje, krátce poté při nutném přebíhání po torzu mostu… Okruh (cca 30 km) bude vyznačen z Hrušovan nad Jevišovkou směr pohraniční obec Hevlín, odtud podél řeky Dyje, zčásti po náspu, směr Hrušovany nad Jevišovkou, a v polích zatočíme kolem vinohradů k Hrušovanům nad Jevišovkou. „Šedesátikilometroví“ pojedou okruh dvakrát.

PŘIHLÁŠKY – ZÁVODNÍ KANCELÁŘ

 

Vaši přihlášku můžete avizovat e-mailem: primavera-bike@email.cz, a potvrdíte ji (nebo se rovnou přihlásíte) v závodní kanceláři před převzetím startovního čísla v den závodu, v sobotu 28.3.2009 (pro závody na 30 a 60 vám bude k dispozici od 9 do 12 hod., označená, v objektu radnice města Hrušovany nad Jevišovkou.)

DĚKUJEME VÁM, když naše pozvání ke startu sdělíte i dalším přátelům a zajedeme si společně hodnotné první desítky km, každý podle svých možností!

 

Petr Trávníček

Diskusní fórum pro: "PRIMAVERA BIKE 2009 se jede tuto sobotu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |