Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Černí koně - touha bojovat nekončí za cílovou páskou

28.4.2009 11:02

Tak přátelé Černých koní, už je znám výherní slogan. Už máme spot, první handbike, už máme dresy, a už máme i týmový stan a týmové auto.

Bookmark and Share

  • Spot a slogan Černých koní

Spot, který má vyjádřit náš cíl, je již na světě. Můžete si jej prohlédnout ZDE >> .Bude k vidění  v multikinech Village Cinemas.


V polovině února jsme zapojili veřejnost do projektu Paracycling team Černí koně a požádali o pomoc vymyslet slogan, který bude součástí spotu a který bude nedílnou součástí naší reklamní kampaně. Autorovi vítězného sloganu jsme přislíbili odměnu, bavlněné triko s výšivkou a kšiltovku, anebo náš závodní trikot. Překvapilo nás množství zaslaných sloganů (celkem 236) a účast, která přesáhla i hranice republiky. Napsali nám cyklisté ze Slovenska i Ukrajiny. Své návrhy zaslal i herec Pavel Nový a náš nejznámější mechanik – Dlouhán. Víme moc dobře, že ve skutečnosti nikomu nejde o to vyhrát dres či tričko s vyšitým výherním sloganem, ale o to podpořit dobrou věc.


Výherní slogan vybírali lidé z natáčecího štábu, kteří nám spot natočili zcela bezplatně a ve vlastním volném čase. Naše díky patří těmto lidem: režisér Pepa Krajbich, kameraman Honza Hubač, producent Honza Hejna, herec Pavel Nový a handbikeři Jiří Kuchták a Miroslav Pitra.


Vítězný slogan: TOUHA BOJOVAT NEKONČÍ ZA CÍLOVOU PÁSKOU
 

A teď kdo je autorem vítězného sloganu? Nejprve ještě jednou poděkuji vám všem, kteří jste přispěli svými nápady, a nám tím dali jasně najevo, jak vnímáte náš projekt. Dále musím zdůraznit, že jsem nikoho neuplácel, aby zvolil zrovna ten můj slogan. Pavel Nový namluvil sedm verzí a ve střižně se vybírala ta, která se bude k danému spotu nejvíce hodit. No, a protože se výhra nebude rozdělovat ve vlastních řadách, vylosovali jsme jednoho výherce, který si může vybrat dres anebo tričko s kšiltovkou. Tím výhercem je Milan Boček. Tímto mu jménem Černých koní blahopřeji a Vám všem děkuji za podporu.

 

  • Máme handbike na zapůjčení

I bez sponzorů jsme díky soukromým dárcům získali peněžní prostředky na rozjezd projektu Paracycling team Černí koně. Sice jsme si nemohli dovolit zakoupit nový handbike, ale starší za 75.000Kč. Náš mechanik Marek Bednařík handbike celkově seřídil a připravil na nadcházející sezónu. V tuto chvíli je speciál připraven pro první zájemce na zapůjčení.

Těšíme se na každého, kdo si bude chtít tento druh cyklistické disciplíny vyzkoušet. Zároveň se obracíme tímto na Vás, čtenáře. Pokud znáte vozíčkáře, o kterém si myslíte, že by měl zájem o sport, řekněte mu o možnosti si bezplatně zapůjčit handbike. Veškeré informace a kontakt naleznete na www.cernikone.cz

 

  • Týmové dresy, stan a auto

Dresy od společnosti Lawi rozesíláme všem, kteří si je u nás objednali. Dresy nabízíme za zvýhodněnou ďábelskou cenu 666 Kč. Většina z Vás, co si dresy již objednala, zaplatila předem a mnohdy i daleko vyšší částku, čímž jste výrazně přispěli na náš první handbike. Každý v našem dresu je členem našeho MTB teamu a je vítán v našem týmovém stanu, který nás bude provázet na všech závodech. Právě v tomto stanu budeme formou galerie presentovat náš projekt.


Další novinkou je týmový vůz. Zde bych rád poděkoval firmě Ford Komersia West, která nám dodala vůz Ford Transit za skvělých podmínek, a tím podpořila náš projekt.

  • Malevil Cup – první MTB závod s kategoriemi pro handicapované

V sobotu 4.4.2009 se konala na malebném ranči Malevil pořadatelská schůze, které se zúčastnili i zástupci Černých koní. Je pro nás ctí, že se můžeme podílet na vzniku kategorie MTB pro handicapované. Více info o závodě a on-line přihlašování naleznete na stránkách www.paklisport.cz

 

  • Kdo bude sponzorovat Černé koně v sezoně 09 ?

Nacházíme se v období krize, kdy snad každá firma dělá škrty v rozpočtu, a tak se musíme spolehnout pouze na sebe, a vydělat si na sezonu sami. Přesto vznikla spolupráce se společností Marin bikes. A tak se naše činnost rozrůstá i na obchod. Stáváme se tedy obchodním partnerem společnosti Marin a za výrobcem doporučené maloobchodní ceny Vám nabízíme vynikající kola. Zisk z prodeje kol je určen na realizaci našich projektů a na podporu handicapovaných sportovců. Kola Marin si můžete objednat telefonicky, mailem, anebo osobně v našem stanu na závodech seriálu KPŽ. Kontaktní údaje naleznete na www.cernikone.cz v záložce „kontakt“.


Každému, kdo si zakoupí od nás kolo Marin, a nemá žádné týmové zázemí, zdarma přidáme náš dres, a tím i členství v MTB týmu. Členství v MTB týmu je prestižní záležitost. Tím, že závody absolvujete v dresu Černých koní, pomáháte zviditelnit naše záměry, a tím i pomáháte získat sponzory pro naše projekty. Věřím, že jednoho dne budou naše dresy na každém závodě nejvíce vidět.

 

Dále chystáme výrobu a následný prodej různých reklamních předmětů. O všem Vás budeme informovat na našich stránkách a v infostanu na závodech KPŽ.

 

Jménem všech Černých koní děkuji každému, kdo nás podporuje, a každému kdo nám fandí. Ať máte úspěšnou sezonu !!!

 

 

Tomáš Pouch

Diskusní fórum pro: "Černí koně - touha bojovat nekončí za cílovou páskou"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |