Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

AIMTEC Open Race poprvé, aneb cyklistika pro všechny zase v Plzni

28.4.2009 11:19

Již před třemi roky pro vás agentura ARCHA sport za podpory společnosti DAIKIN připravila premiérový ročník cyklomaratonu na horských kolech DAIKIN Open Race. Velice úspěšný projekt, který si již po prvním roce našel několik stovek příznivců tak o rok později vstoupil do svého druhého pokračování. V roce 2008 se našlo mnoho takových, kteří se ptali, zda-li se další ročník onoho populárního cyklomaratonu uskuteční.

Bookmark and Share

Po roční přestávce si vám dovolujeme představit silného partnera, který se rozhodl tuto myšlenku obnovit a opět dát, nejen Plzeňanům, skvělou možnost užít si den s kolem v přírodě, konkrétně v Přírodním parku Horní Berounka.

 

Společnost AIMTEC a.s. pro vás připravila premiérový ročník cyklodne, resp. cyklomaratonu na horských kolech AIMTEC Open Race, který odstartuje z areálu U svatého Jiří v Plzni. "Pro moderně smýšlející firmu, kterou nepochybně společnost AIMTEC  je, je vnímání společenské zodpovědnosti na prvním místě. Myšlenka uspořádat něco pro lidi nejen z Plzně a okolí se nám velmi líbila a proto jsme se rozhodli navázat na úspěšné projekty, které se odehrály v předchozích letech," prozradil předseda představenstva společnosti AIMTEC ing. Roman Žák. "Obrovský počet startujících ve vlastním závodě, atraktivní doprovodný program pro všechny účastníky a zejména jejich spokojenost. To je naším hlavním cílem." Netajil se ani myšlenkou, že by rád letošním ročníkem odstartoval jakousi tradici v pořádání AIMTEC Open Race, abychom se všichni na startu potkávali i v dalších letech.

 

Všechny vás proto zveme na neděli 14.června 2009 do areálu U sv. Jiří v Plzni, kde se uskuteční premiérový ročník cyklomaratonu AIMTEC Open Race. Připravujeme bohatý doprovodný program pro všechny účastníky!

 

  • Trasy ve třech podobách

  Rodinná v délce 7 kilometrů v okolí doubraveckého Chlumu. Rodinné týmy absolvují nenáročný okruh po zpevněných cestách v příměstských lesích. Tato jízda bude nesoutěžní, tzn., že se zde nebude měřit čas. Tým je tvořen minimálně jednou dospělou osobou a libovolným počtem dětí.

 

  Hobby v délce 28 kilometrů se odehraje v přírodním parku Horní Berounka, půjde o zkrácenou variantu sportovní trasy, účastníci rozhodně minou Hromnické jezírko, tedy nejvzdálenější úsek 45 km okruhu

 

Sportovní pak představuje 45 kilometrů - nejnáročnější, ale také nejkrásnější...

 

Všechny okruh jsou vedeny po lesních a polních cestách se zpevněným povrchem, jsou určeny pro horská a trekingová kola, podmínkou pro účast v závodě či rodinné jízdě je nutnost mít ochrannou přilbu. Výkon bude na trasách hobby a sportovní měřen elektronickým čipem. Na trase i v cíli pro vás bude připraveno občerstvení včetně nápoje, pro všechny řádně a včas přihlášené účastníky bude připraven drobný pamětní předmět. Vítězové všech kategorií se mohou těšit na hodnotné věcné ceny a pamětní poháry. Pro všechny ty, kteří nebudou mít závodní ambice je pak připravena tombola všech startovních čísel. Ten nejšťastnější pak domů odjede s horským kolem AUTHOR.

 

Věříme, že tím hlavním lákadlem pro účast na AIMTEC Open Race nebudou tak ani ceny pro vítěze, jako pocit, že jste udělali něco pro své zdraví, že jste strávili čas se svými přáteli na příjemné sportovní akci a přitom jste poznali blízké okolí města Plzně.

 

AIMTEC Open Race, to ovšem není jen ryze sportovní akce, po dojezdu všech účastníků v průběhu celého dne bude pro vás připraven bohatý doprovodný program, který bude určen opravdu všem. Zcela jistě bude prostor si společně s dobrým jídlem a pitím sdělit vaše právě nabyté dojmy z tratě, vyzkoušet některou z připravených atrakcí, či jen vstřebat únavu z vašeho výkonu. Nezbývá, než najet několik kilometrů jako přípravu a postavit se s námi na start...

 

Využijte už dnes elektronické přihlášky a zvýhodněného startovného a získejte navíc skvělý dárek!

 

Pavel Šticha, hlavní pořadatel AIMTEC Open Race

Ing. Jiří Novotný, Archa sport

Diskusní fórum pro: "AIMTEC Open Race poprvé, aneb cyklistika pro všechny zase v Plzni"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |