Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Další díl Cyklomaraton Tour se odehraje ve Vesci

21.5.2009 00:11

Druhý ročník závodu Agnesi Okololiberce startuje v lyžařském areálu ve Vesci už tuto neděli 24. května. Závod je zařazen do prestižní cyklistické série Cyklomaraton Tour a jak je u místních pořadatelů ze Spinfitu Liberec zvykem, je připravena opravdu pestrá a zajímavá trasa.

Bookmark and Share

Šedesátikilometrový závod se pojede ve dvou okruzích v kraji pod Ještědským hřebenem.
Umístění startu a cíle do lyžařského areálu vytvořeného pro Mistrovství světa v klasickém lyžování je pro pořadatele velmi dobrý tah. Zázemí v areálu je špičkové a i doprovodné akce a závody pro děti tam budou mít dostatek prostoru.

 

Úvod závodu je veden po trasách lyžařských běžeckých tratí. Cyklisté se mohou porovnat s lyžaři jako je Martin Koukal a Lukáš Bauer, kteří na tratích zápolili v zimě. Odtud trasa stoupá až na hřeben Javorníku, odkud je nádherný pohled na panorama Jizerských hor a Krkonoš. Následuje dlouhý sjezd do Hodkovic nad Mohelkou, odkud se po příjemně stoupající cyklostezce dostaneme až na horskou obec Milíře. Zbývá technickými sjezdy, nad kterými zaplesá srdce opravdového bikera a opět klesání do Liberce a do lyžařského areálu.

Vše proběhne podobně jako na ostatních závodech Cyklomaraton Tour v letošním roce.

 

Přihlášení přes www.cyklomaratontour.cz končí za pár dní, rychlá registrace proběhne ještě na místě, dárek ke startovnému, těstoviny Agnesi s omáčkou od Vitany, pivo Radegast Birell, Poděbradka, tombola losovaná ze startovních čísel, na to všechno se mohou závodníci v Liberci těšit.

 

Kromě pokračování Cyklomaraton Tour bude na programu i 3. závod Dětského MTB CUPu Libereckého kraje (deti.spinfit.cz), který bude mít vlastní prezentaci v neděli od 8 do 9:30 hodin.

 

Více na www.cyklomaratontour.cz.

 

PR Xzone Media

Diskusní fórum pro: "Další díl Cyklomaraton Tour se odehraje ve Vesci"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |