Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Dny horské cyklistiky na Valašsku

29.5.2009 08:54

Valašské kotáry v okolí Velkých Karlovic se koncem června a začátkem července stanou dejištěm akce, která by neměla ujít pozornosti žádného bajkera ani bajkerky. Od 27. června do 3. července budou v Javornících a Vsetínských vrších probíhat vyjížďky s průvodcem vždy zaměřené tak, aby účastníkům přinesly co nejvíc nových dojmů, informací a zkušeností.

Bookmark and Share

Proběhnou například vyjížďkykochací", na kterých objevíte nesmírné přírodní krásy Valašska, „technické“, vedené po hravějších úsecích a „objevné“, jež vás zavedou na úseky, které v mapách nenastudujete. To vše s možností testování kol Specialized. Připraven je samostatný program pro ženy tak, aby si bajkování mohly užít po svém! Pokud máte závodní ambice, můžete změřit síly v Karlovském Pepi maratonu (MTB XC, 27.6.2009), ČP ve sjezdu (27.-28.6.2009) nebo v Ortika Valašské 24 (24hodinovka MTB, 27.-28.6.2009). Týden na to mohou cyklisté všech věkových kategorií bojovat o mistra Zlínského kraje v jednom ze závodů Valašského poháru MTB XC.


Kromě sportovních zážitků jsme pro všechny návštěvníky regionu nachystali spoustu výhod, slev a bonusů pro potěchu těla i duše v podobě DHC karty. Máte-li k cyklistice blízko, přijeďte s námi strávit víkend nebo celý týden a poznat valašský mountainbiking, jistě se budete rádi vracet!


Všechny potřebné informace najdete na webu trails.cz, a pokud budete chtít vědět víc, neváhejte nás kontaktovat na adresách v sekci "KONTAKT"

 

Luboš Sušila

Diskusní fórum pro: "Dny horské cyklistiky na Valašsku"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život

Vyhrajte s námi

lankový zámek na kolo, který nabízí mosazné tělo a 6mm silné ocelové lanko.

Sponzor soutěže:


Více zde

Archiv soutěží

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu


Reklama: Cestovní pojištění Porovnej24.cz