Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Profiboxer Lukáš Konečný na startu Cyklo Jizerské 50

29.5.2009 09:06

Boxerské rukavice vymění za ty cyklistické a na hlavu si netradičně nasadí přilbu. Všichni účastníci závodu Cyklo Patria Direct Jizerská 50, který se koná o víkendu 5. a 6. června v Bedřichově, se mohou těšit na zajímavého soupeře – na trať s nimi totiž vyrazí profesionální boxer Lukáš Konečný.

Bookmark and Share

Zatímco do ringu by s Konečným sotva někdo nastoupil – mezi profesionálními boxery má výbornou bilanci 39 vítězství, z toho 19 KO – na kole už je s ním soupeření přijatelnější (a také méně zdraví nebezpečné). Nikdo by se ovšem neměl nechat zmást: třicetiletý boxer totiž bere přípravu stejně vážně, jako své zápasy mezi provazy.

 

Myslel jsem si, že budu dlouho nad startem přemýšlet, ale pak jsem si hned koupil nové kolo a začal trénovat. Zatím jsem najel něco přes sto padesát kilometrů a postupně budu přidávat,“ říká Lukáš Konečný. „Ještě jsem takový závod nejel, takže to pro mě bude takový debut mimo boxerský ring. Moc se těším.“ Konečný teď před sebou nemá přesný termín dalšího boxerského zápasu, takže mu ani kolo nenaruší přípravu. „Příští zápas bude nejspíše až v červenci, tak se nemusím bát, že mě budou bolet nohy,“ dodal.

Startovní listina závodu nyní čítá 244 jmen. Zvýhodněného startovného ve výši 500 Kč mohou všichni zájemci využít při registraci na webových stránkách www.jiz50.cz do konce května, po tomto termínu si budou muset připlatit stokorunu.

 

Tomáš Leixner

Diskusní fórum pro: "Profiboxer Lukáš Konečný na startu Cyklo Jizerské 50"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.
Cyklovýlety, procházky i lázeňské pobyty v okolí Mariánských Lázní.


Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2021 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014