Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

V Hradci Králové proběhne největší ze závodů Cyklomaraton Tour

3.6.2009 15:48

Tradiční závod Poděbradka Okolohradce se koná vždy první neděli v červnu a letos je to už šestý ročník největšího cyklistického maraton na Královéhradecku. Cyklisté odstartují v neděli 7. června úderem 11. hodiny před Všesportovním stadionem přímo v Hradci Králové.

Bookmark and Share

Připraveny jsou opět dvě varianty tratě. Delší šedesátikilometrová bude kromě zařazení do prestižní série Cyklomaraton Tour zároveň zařazena i do ještě více ceněného Českého poháru v ? maratonu. Účastníci dlouhého závodu budou především zkušení hobby závodníci, a také někteří špičkoví jezdci, jako je například Martin Horák z domácího týmu KED Cyklomax. Na poloviční trať se pak vydají hlavně aktivní lidé, kteří mají rádi cyklistiku a mladší závodníci už od 15 let. Závodit se bude v mírnějším tempu a tento závod je vhodný i pro naprosté začátečníky. Na své si přijdou i malé děti, pro které je připraven už čtvrtý závod Cyklomaraton Tour s tygříkem.

 

Terén při závodě dospělých není příliš náročný, trať vede většinou po širokých lesních cestách a předjíždění zde není vůbec těžké. Převýšení jednoho třicetikilometrového okruhu je pouze 300 metrů a tím se závod řadí mezi nejrychlejší půlmaratóny v Čechách. Kromě tratě a velmi levného startovného je lákadlem pro závodníky také bohatá občerstvovací stanice a třeba i originální dárek v podobě brýlí značky Feel s potiskem Cyklomaraton Tour.

 

Závod je zařazen mezi prestižní události města Hradce Králové – REGINA 2009. Záštitu převzal poslanec Evropského parlamentu ing. Oldřich Vlasák a také náměstek primátora města Hradce Králové ing. Martin Soukup.

 

Více informací o závodě najdete na www.cyklomaratontour.cz.

 

X ZONE Media

Diskusní fórum pro: "V Hradci Králové proběhne největší ze závodů Cyklomaraton Tour"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |