Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Navštivte 20 nových, strhujících mountainbike tras v oblasti Schladming-Dachstein

5.6.2009 11:45

Rekreační oblast Schladming-Dachstein sází na bikery! V loňském létě vzniklo hned 20 zbrusu nových MTB tras, včetně detailního vyznačení a vytištění příručních informačních mapek.

Bookmark and Share

Energii vyzařující krajina regionu Schladming-Dachstein nabídne všechno, po čem touží srdce každého správného bikera – od idylicky plynoucích projížděk čistě pro radost, až po náročná stoupání a nervy drásající sjezdy. Díky pořádání závodů UCI Moutainbike Weltcup na legendárním svahu Planai – který je proslulý díky světovému poháru ve slalomu - se náš region zařadil mezi nejšpičkovější areály pro mountainbiking v Rakousku.

Rozhodnutí oblasti Schladming-Dachstein zaměřit se více na mountainbiking se projevilo v celé řadě konkrétních kroků. Především bylo za pomoci bikerů známých na rakouské domácí scéně vyvinuto a následně vyznačeno 20 zcela nových MTB tras, zanesených do souřadnic GPS. Společně se třemi sjezdy na svahu Planai a dirt parkem ve Schladmingu mají bikeři v regionu Schladming-Dachstein k dispozici 930 kilometrů tratí, převýšení 25.000 výškových metrů a to vše výjimečně dobře dosažitelné díky perfektně fungující turistické infrastruktuře.

V souvislosti s otevřením cyklotras si můžete zakoupit novou MTB informační mapu. Aby s sebou bikeři nemuseli vozit kila papíru, je každá trasa zpracována na samostatném listě. Tím pádem vám stačí vzít s sebou pouze jeden list, nikoliv celý informační materiál. Malé desky s mapami máte možnost získat prostřednictvím online obchodu na adrese www.schladming-dachstein.at/bike, dále v pobočkách místních turistických svazů a u pronajímatelů ubytování.

PR

 

Diskusní fórum pro: "Navštivte 20 nových, strhujících mountainbike tras v oblasti Schladming-Dachstein"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu