Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Merida Bike Vysočina je za dveřmi

17.6.2009 16:03

Již za necelé dva týdny, o víkendu 27. a 28. června, se uskuteční druhý ročník mezinárodního cyklistického festivalu Merida Bike Vysočina. Víkend s horskou cyklistikou v Novém Městě na Moravě je specifický právě tím, že jeho program v sobě ve dvou dnech kloubí všechny moderní podoby horské cyklistiky: maraton na 40 a 80 km na atraktivních tratích po nejmalebnějších lokalitách Vysočiny, MTB sprint nebo olympijskou disciplínu cross-country.

Bookmark and Share

Jednotlivé disciplíny jsou určeny jak hobby jezdcům, tak i profesionálům absolutní domácí i světové elity. Součástí festivalu je i bohatý doprovodný program s koncerty kapel Support Lesbiens, Vypsaná Fixa, freestylovou exhibicí Michala Matyse nebo dětským cyklodopolednem s Michalem Nesvadbou.


Samozřejmostí je i komplexní zázemí s rozsáhlou prodejní expozónou, zázemím dětské školky nebo speciální Merida Bike Vysočina restaurací s širokou nabídkou jídel a nápojů.
Snažíme se v Novém Městě budovat závod světové extratřídy, který si v ničem nezadá s profesionalitou vrcholných akcí jiných sportovních odvětví,“ vysvětluje záměry pořadatelů generální manažer festivalu Ján Svorada. Náš historicky nejúspěšnější cyklista dobře zná podobu vrcholných světových akcí, jako jsou Tour de France nebo Giro d'Italia.


Termín elektronických přihlášek za nezvýšené startovné je 19. června. Pokud jste se ještě neregistrovali ke startu v některém ze závodů, máte poslední tři dny. O páteční půlnoci se online registrace zavře a dohlášky budou možné již pouze v místě závodů.


Tak neváhejte! Ke každému startovnému dostanete i orginální multifunkční šátek Buff v designu závodu v hodnotě 400 kč.

 

Termín: 27. – 28. června
Místo: areál Ski, Nové Město na Moravě
Více informací a přihlášky na www.bikevysocina.cz

 

Bohatá nabídka dárků a služeb ke startovnému

 

Pokud se přihlásíte na některý ze maratonů zařazených do Merida Bike Vysočina, čeká na vás letos v ceně startovného dárek v podobě originálního šátku Buff®, přímo ze španělské továrny výrobce v hodnotě 400 Kč. Ve startovném jsou dále zahrnuty následující služby:

 

  • poukaz na teplé jídlo a pití v cíli
  • nealkoholické pivo Birrell
  • vstupenku na sobotní odpolední program: závod ve Sprintu elitních bikerů, koncerty kapel Support Lesbiens a Vypsaná Fixa, afterparty s revivalovou kapelou Mixair
  • parkovné
  • ubytování v Merida Bike Vysočina kempu od pátku do neděle (200m od centra závodů)
  • úschovna kol (v centru závodů)
  • značkový servis ParkTool USA a DT Swiss


Videa z loňského ročníku:


Maraton


Sprint a XC


  Jan Skřička, foto: mtbs.cz

Diskusní fórum pro: "Merida Bike Vysočina je za dveřmi"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |