Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

S Havex MTB maratonem můžete i ušetřit

3.8.2009 20:43

Příští neděli 9. srpna se ve Vrchlabí - Lánově uskuteční letošní ročník závodu HAVEX - MTB MARATON. Pro účastníky je nachystána trať, která vede atraktivní lokalitou Krkonošského národního parku. Na své si druhou srpnovou neděli ve Vrchlabí přijdou příznivci horské cyklistiky všech věkových i výkonnostních kategorií.

Bookmark and Share

Hlavní závod nabízí dvě varianty. Dvouokruhovou na 50 km a jednookruhovou na 25 km. Všichni účastníci zdolají stoupání na legendární vrchol Strážné, dále na Hříběcí boudy a vrch Vápenice. Podle zvolené možnosti vyjedou na tato krkonošská vrcholová místa jednou či dvakrát. Závodníci, kteří se letošního ročníku HAVEX-MTB MARATONU zúčastní, budou mít také jedinečnou možnost poměřit své síly s bývalým profesionálním jezdcem Janem Hruškou a také se závodníky SCOTT SCANIA TEAMU v čele s novopečeným mistrem ČR v cross-country v kategorii U23 Lukášem Sáblíkem, kteří svou účast v závodě již potvrdili!


Pro děti je nachystán 5 km dlouhý okruh, který absolvují jednou, popř. dvakrát dle svého věku a ti nejmenší se pak utkají na trati v prostoru startu a cíle, který je umístěn v těsné blízkosti lánovského hotelu Harmonie.


Specialitou HAVEX-MTB MARATONU je adrenalinový doprovodný program. Vyzkoušet si budete moci jízdu na čtyřkolkách, lukostřelbu, lezeckou stěnu, bungeerunning.   V neděli 9. srpna bude tedy ve Vrchlabí přichystán aktivní program pro celou rodinu a navíc mohou zúčastnění bikeři i ušetřit. Díky spolupráci pořadatelů HAVEX - MTB MARATONU s kultovním závodem tříčlenných družstev ŽACLÉŘSKÁ 70 MTB budou letos účastníci vrchlabského závodu startovat v Žacléři zadarmo! Více o této ojedinělé akci a také podrobnosti o obou závodech najdete na webových stránkách www.havex-mtbmaraton.cz a www.zaclerska70.cz.

 

Martina Slavíčková

Diskusní fórum pro: "S Havex MTB maratonem můžete i ušetřit"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |