Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Přihlaste se na tradiční Coleman Valašský krpál

25.8.2009 12:00

Před posledním víkendem letošních letních prázdnin se uskuteční již 6. ročník závodu horských kol do vrchu Coleman Valašský krpál. Zájemci se mohou registrovat až do čtvrtka 27.8.2009. Start závodu je naplánovaný na pátek 28.8.2009 v 15.00 hod. ve Vsetíně na Dolním náměstí.

Bookmark and Share

Prezence závodníků začíná již ve 14.00 hod. Cílovou pásku by měli všichni cyklisté protnout u známé turistické chaty na Vsackém Cábu ve výšce 842 m.n.m.

 

Startovní pole bude rozděleno do tří kategorií: muži, ženy a junioři do 18 let. Pro všechny je vytyčená stejná trať o délce 14 km s převýšením 505 metrů. Pro nejlepší jsou připraveny poháry a dárky od sponzorů. Všichni účastníci se mohou navíc těšit na občerstvení v cíli.

Nezáleží na tom, zda je někdo amatér či profesionál, ale na odhodlání každého poprat se s tratí i s únavou. V roce 2008 se do závodu přihlásilo 89 cyklistů rozličných výkonností a se všemi jsme se viděli v cíli,“ říká hlavní organizátor závodu Tomáš Štejfa.

 

V minulých pěti ročnících se závodu Coleman Valašský krpál účastnili převážně aktivní amatérští závodníci, kteří chtěli zažít na vlastní kůži závodní atmosféru. Organizátorem tradičního závodu je společnost Coleman S.I. a startovné činí 100 Kč.

 

Přihlášky jsou přijímány na e-mailové adrese marketing@coleman.cz do čtvrtku 27. 8. 2009.

 

Lukáš Klapil

 

Diskusní fórum pro: "Přihlaste se na tradiční Coleman Valašský krpál"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |