Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nové trasy Krále Šumavy a jedna krátká navíc

25.8.2009 13:35

S trochu posunutým termínem, poslední prázdninovou sobotu 29. srpna, se zase hlásí legendární cyklistický závod Author Král Šumavy. Více než tisícovka účastníků se už rozhodla zakončit prázdniny v sedle kola v Klatovech. Asi nejvýraznější novinkou šestnáctého ročníku cyklomaratonu Author Král Šumavy jsou úplně nové trasy 250, 200 a 150 km.

Bookmark and Share

Navíc byla přidána trasa LADIES s délkou 100 km, která je otevřena pouze ženám a také pro muže nad 60 let.


Start závodu nemůže být jinde, než na klatovském náměstí. Trasy 250 a 200 km vyrazí v sobotu v 7,15 hodin, v deset se pustí do boje se šumavskými kopci také účastníci dvou kratších tras. Sobotní program u zimního stadionu v Klatovech začíná úderem poledne, kdy začnou do cíle dojíždět první závodníci.  Několik vystoupení v sobotu budou mít freestylisté Author Gang pod vedením Jenyho Valenty (Freestyle BMX, 3x mistr světa). Vystoupení jsou plánována v 15 a 17 hodin. Vyhlášení výsledků bude zahájeno ve 20 hodin v klatovském kulturním domě.


Poslední možnost přihlásit se na některou z tras letošního Krále Šumavy mají zájemci v pátek 28.8. přímo v prostorech registrace v budově ZŠ Klatovy, Tolstého.  Podrobné informace o závodě, doprovodném programu, mapy tras, časový harmonogram najdete na www.AUTHORKRALSUMAVY.cz. Průběh závodu můžete sledovat také na frekvencích rádia Kiss Proton.

 

Honza Antal 

Diskusní fórum pro: "Nové trasy Krále Šumavy a jedna krátká navíc"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |