Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

V Soběslavi vyhrál Nehonský

22.9.2009 14:03

Na trati 65 km 4. ročníku Galaxy Kenda Soběslavského maratonu, který se jel jako 9.závod Galaxy série 2009 v absolutním pořadí zvítězil Zdeněk Nehonský (GS Jistebnice) před Tomášem Jakešem (H.M.SPORT Č.Krumlov) a Martinem Polákem (GS Jistebnice).

Bookmark and Share

Mezi ženami vyhrála loňská vítězka Petra Königsmarková (GS Jistebnice) před Janou Matláškovou (GALAXY CYKLOŠVEC) a Martinou Pelánovou ze Žďáru nad Sázavou.  Na kratší trati 40 km vyhrál Jiří Šuta (Euro Foam Sport Team) a mezi ženami stejně jako loni Petra Krbová (CT Sauna bar Horní Cerekev).

V cíli na plovárně proběhla exhibice rekordmana na jednokolce Petra Beneše. Každý účastník závodu obdržel reklamní balíček s regeneračním chladivým gelem PRO AGIL od RSP a duši Kenda. Po vyhlášení vítězů následovala tradiční bohatá tombola, kde bylo hlavní cenou horské kolo Galaxy, které vyhrál Martin Velinský z Tálína.


Během odpoledne a večera následoval doprovodný program Galaxy Soběslavského maratonu - Bajk fest, kde postupně vystoupili skupiny: SEVEN, HODNĚ PODNĚ, KRYPTON, KOCOVINA a GARANT.

 

Poslední, 10. závod Galaxy série 2009, se jede 26.9.v Kácově.

 

GALAXY ALBRECHTICKÁ MTB ČASOVKA - partnerský závod Galaxy série se pojede 17.10.2009 v Albrechticích nad Vltavou cca 15 km od Písku. V 18 hod. pak následuje slavnostní vyhlášení celkových výsledků Galaxy série 2009 v kulturním domě v Prachaticích.
Info: www.galaxy-serie.cz.

 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "V Soběslavi vyhrál Nehonský"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |