Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

TĚŽKÁ POHODA opět v Brně na Bike Brno 2009

26.10.2009 15:03

Pokud se ve dnech 5.-8.10.2009 chystáte do Brna na sportovní veletrh SPORT life či Bike Brno, rádi bychom vás pozvali do našeho stánku v hlavní hale V. No, on to upřímně řečeno nebude jen tak obyčejný "stánek"...

Bookmark and Share

Najdete nás, jak bylo řečeno, v hlavní hale V, po pravé straně u hlavního vstupu…a nebojte, určitě nás nepřehlédnete! Na našem „stánku“ na vás bude jako obvykle v TĚŽKÉ POHODĚ čekat kompletní pořadatelský ASA team. S úsměvem na tváři vám natočíme Rohozeckou 11° a přitom se dozvíte vše nové o dalším, již 16.ročníku závodu 24hours MTB a festivalu horských kol BIKETEK.CZ.

 

Základní novinky bychom rádi prozradili již teď před veletrhem, na konci letošní bikové sezóny: „Naše milovaná 24hodinovka se rozroste o další zajímavý a lákavý přírůstek.“
Ti, co se bojí dlouhého hlavního závodu, budou mít možnost zažít atmosféru „TĚŽKÉ POHODY“ ve zcela nové kategorii 12hours MTB. Tato kategorie odstartuje souběžně s hlavním závodem a cíl bude o půlnoci. Takže bude dostatek času na velkolepé oslavy, dospání a na podporu silnějších nebo šílenějších jedinců jedoucích hlavní 24h závod.
Komu je 12-hodinovka málo, tak může jet hlavní závod na 24hodin v nové kategorii 6-ti členných týmů. Tato kategorie umožní i nováčkům okusit 24hodinovku a přesvědčit se na vlastní kůži, jaká je atmosféra „TĚŽKÉ POHODY“.

 

Další novinky se týkají festivalu horských kol BIKETEK.CZ, který se opět rozroste. Páteční večer zahájíme rockovým koncertem, abychom se před závody nažhavili na správnou teplotu. Na sobotní odpoledne máme připraven MTBO (Mountainbike Orienteering), který se pojede na dvě etapy s celkovým časem 5 hodin. Během dne se pojede Slopestyle, s finálovými jízdami večer za umělého osvětlení. Odpoledne bude patřit také Dětským závodům, Cross Country, Pivobikeru a mnoha dalším překvapením. Během celého víkendu bude otevřen Párty stan s restaurací pro hladové a žíznivé závodníky. K tanci a poslechu se na vás bude těšit slavný DJRoura! V noci bude připravena ohnivá show a další atrakce. Prostě se stále bude něco dít, jednoduše „TĚŽKÁ POHODA“.

 

V nedalekém Polsku, kde bikové závody mají velkou popularitu a vysokou sportovní úroveň, se pojede první ročník 24hours MTB „Lekko i ekstremalnie“. Nad polským pořadatelským týmem převzal záštitu Jan „Hatti“ Hataš (hlavní pachatel 24hours MTB „TĚŽKÁ POHODA“ ASA Turnov). Dalším důležitým organizátorem je Maciek Modzelewski a Andrzej Kuchmistrz (vítěz ENDURA 24hours MTB 2009 v Liberci). Závod se stává partnerským závodem Liberecké 24hours MTB 2010 a pojede se v termínu 21-22.8.2010 v Jelenia Góra.
.

Pořadatelský tým 24hours MTB „TĚŽKÁ POHODA“ ASA Turnov se těší na shledání na sportovním veletrhu Bike Brno.

 

ASA Turnov Team

Diskusní fórum pro: "TĚŽKÁ POHODA opět v Brně na Bike Brno 2009"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |