Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaraton Tour uzavře sezónu v Hradci Králové

18.11.2009 14:45

Poslední letošní etapa Cyklomaraton Tour odstartuje v sobotu 21. listopadu v hotelu Černigov v centru Hradce Králové. Kongresový sál prvotřídního hotelu bude od 18 hodin dějištěm slavnostního vyhlášení celé cyklistické série včetně všech přidružených pohárů.

Bookmark and Share

Kromě Cyklomaraton Tour se bude samozřejmě vyhlašovat i konečné pořadí Českého poháru v půlmaratónu, který byl tento rok součástí této velké série cyklistických závodů. Vyhlašovat se bude i pořadí Sprint maratónů, které se počítalo ze zkrácených závodů na většině zastávkách Cyklomaraton Tour a také Tygříkův pohár pro děti. Právě děti mnohdy úspěchu věnovaly větší úsilí než jejich dospělí kolegové. Účastníci Sprint maratónů jsou ti, co se jezdí na kole hlavně bavit a za čas třeba rozšíří řady účastníků Cyklomaraton Tour v hlavním závodě. Cyklistika při Cyklomaraton Tour je zkrátka naprosto pro každého a bez zábran.

 

Při vyhlášení si všichni budou moci připomenout atmosféru z letních závodů, pomohou jim v tom promítané fotky i videoreportáže, pořízené na 11 závodech po celé České republice. Ke slovu se dostane určitě i několik zajímavých osobností cyklistického světa, kteří tak doprovodí příjemný večer v kruhu přátel. Pro zájemce o nocleh v dosahu nabízí přímo hostitelský hotel Černigov výhodnou cenu ubytování, která by pro účastníky vyhlášení dělala pouze 600 Kč na osobu.

 

Stejně jako závěr sezóny, tak i úvod té další bude patřit do Hradce Králové. Už 3. ledna totiž odstartuje z areálu známého koupaliště Biřička zcela nový cyklistický závod Winter Okolohradce. Na výběr bude z tratí dlouhých 20 nebo 40 km, které částečně kopírují letní variantu oblíbeného závodu. Winter Okolohradce bude jednou z mála příležitostí, jak si v zimě za závodit na horském kole.

 

Podrobnosti najdete také na www.cyklomaratontour.cz

 

Petr Mach

Diskusní fórum pro: "Cyklomaraton Tour uzavře sezónu v Hradci Králové"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |