Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Tip na dárek pod stromeček - nový kalendář Czech Trails

17.12.2009 13:59

Na předvánoční pulty právě přistál nový český bajkový kalendář - Czech Trails 2010. Kalendář je nadupaný fotkami ze vznikajících českých bajkových lokalit - Singltreku pod Smrkem a Rychlebských stezek.

Bookmark and Share

Co je opravdu důležité - zakoupením kalendáře podpoříte fungování a rozvoj těchto prvních vlaštovek budovaných pro maximální zážitky bajkerů. Cena je přitom nasazena na velice přívětivých 120 Kč. Lokality již spolkly nemalé množství práce i prostředků, a tak se koupí kalendáře můžete alespoň symbolicky podílet na jejich dalším rozvoji.

Na kvalitním křídovém papíru o rozměru 40x40 centimetrů se střídají jednotlivé lokality a ukazují nejrůznější příchutě bajkování. Rychlebky nabízí ódu na žulu, Singltrek pod Smrkem vytahuje bajkovou různorodost rychlých průjezdů i momentek z pohodových výletů.

 

Fotky ze Singltreku „blýskal“ Miloš Lubas, fotograf MTBS.cz, který se krátce rozpovídal o jejich vzniku: „Při focení v Jizerkách jsem se snažil zachytit hlavní kouzlo singltreku, kterým je různorodost zážitků. Agresivní průjezdy zkušených bajkerů, zážitková flow jízda i zábavný rodinný výlet - to je zkrátka singltrek. Jsem rád, že se to podařilo přenést také na stránky kalendáře.“

Kalendář Czech Trails 2010 je tak jedním ze žhavých tipů na bajkerský vánoční dárek – je cenově dostupný, nemusíte řešit barvu ani velikost, uděláte něco pro dobrou věc a radost vám bude dělat celý rok.

  • Kde se dá kalendář objednat?

Kalendář můžete nechat poslat z eshopu ČeMBy >>

  • Kam si pro kalendář zajít?

V Praze ve Ski and Bike Radotín nebo Bikestore, v Brně u Velo Hanák, v Ostravě v Bagbike v Liberci v Cykloworldu. Nakupovat můžete také u vybraných prodejců kol Merida.

Petr Slavík, ČEMBA

Diskusní fórum pro: "Tip na dárek pod stromeček - nový kalendář Czech Trails"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |