Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na virtuální závody na veletrhu FOR BIKES

2.3.2010 14:21

5. – 7. března se koná festival cyklistiky v Praze Letňanech. Více než 60 vystavovatelů návštěvníkům předvede, co nového připravili na sezonu 2010. Cyklistika, jak jistě každý ví, má spoustu přívlastků: amatérská, profesionální, turistická, silniční, terénní, a ještě mnoho a mnoho dalších výrazů dokáže jistě dosadit každý z nás. Ale ruku na srdce, kdo si ve výčtu těchto přívlastků vybavil i výraz cyklistika handicapovaných, neboli paracycling? Moc vás asi není.

Bookmark and Share

A právě o přiblížení problematiky cyklistiky handicapovaných a o celkový rozvoj paracyclingu v ČR se snaží nezisková organizace Černí koně. Náš stánek nebude na festivalu cyklistiky chybět. Rádi odpovíme na vše, co vás bude zajímat. Představíme speciály pro handicapované, a navíc každému umožníme jízdu na HANDBIKU. Handbike je speciální kolo pro osoby se ztrátou hybnosti dolních končetin, je to kolo, na kterém se šlape rukama. Jízda bude pouze virtuální, což ale neznamená, že to nebude dřina.

 

Zároveň tímto zveme každého, kdo si bude chtít zasoutěžit o drobné ceny, na první ročník HANDBIKE VIRTUAL CUP. Závodit se bude na handbiku na virtuální trase s podporou skutečných diváků. Do závodu se může přihlásit každý bez rozdílu handicapu. Startovné je zdarma a kategorie se pouze rozdělí na ženy a muže. Tento závod se bude odehrávat ve stánku Černých koní, a to po každý den výstavy v těchto časech:
 

11:00 – 12:00
14:00 – 15:00
16:00 – 17:00


Vítěze oznámíme a odměníme ihned po dojetí posledního závodníka v daném časovém termínu. Na závěr festivalu porovnáme všechny výsledky a celkově nejrychlejšího závodníka odměníme cyklistickým dresem, který dle dohody zašleme třeba i poštou.

 

Pojeď s námi !

 

Tak neváhejte, a přijďte podpořit cyklistiku handicapovaných. Svou účastí na prvním ročníku HANDBIKE VIRTUAL CUP, podpoříte aktivity Černých koní.

Pro více informací nás kontaktujte na cernikone@email.cz

 

Tomáš Pouch

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na virtuální závody na veletrhu FOR BIKES"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |