Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

VIPprahlý BAJKonur tentokrát v Berouně

11.3.2010 15:14

Dne 17. 4. 2010 proběhne v okolí Berouna VIPrahlý BAJKonur. Tradiční cyklistický MTBO závod navštíví po Posázaví a okolí Máchova jezera tentokrát krásné a náročné končiny Berounska. VIPrahlý BAJKonur je úvodní soutěží nově vzniklé SHOCart ligy.

Bookmark and Share

Pořadatelé vyberou pro kontrolní stanoviště ta nejzajímavější místa závodního prostoru, rozhledny, vyhlídky, skály, potoky, historické objekty i technické památky. Celá trať je až do samotného startu tajná, mapy s vyznačenými kontrolami obdrží každá dvojice až se startovním výstřelem. Zúčastnit se mohou vedle špičkových závodníků i ti, kteří si chtějí vychutnat jen ty nejlepší lahůdky trati a objet jen několik kontrol. Zajímavá bude konfrontace místních znalců berounských hvozdů s ostatními týmy z celé republiky. Prvenství budou obhajovat Lance a mAk ze SNS Smržovka. Lance Armstrong převzal od našeho Lanceho nejen podobu, ale i frekvenci šlapání a komunikaci s medii. Od Würcáka převzal také techniku holení nohou. Přijeďte si zazávodit s jeho učitelem. Ti nejlepší najedou v časovém limitu kolem 100 km, ti pomalejší budou mít méně kilometrů, ale dobrý pocit z příjemně prožitého sobotního dne.


K opravdovému BAJKonuru patří samozřejmě raketa, ta je také hlavní cenou. Putovní raketa od novoborských sklářů čeká na svého dalšího majitele. Pro ostatní účastníky bude připravena řada cen. Partnerem závodu je město Beroun.


Shromaždiště a hřejivou náruč v podobě zázemí, dobrého žrádýlka a pitíčka poskytne VIPrahlému BAJKonuru všem důvěrně známá restaurace U štiky na břehu divoké řeky Berounky v blízkosti samotného centra města. Podrobnosti o závodu, rozpis, přihlášky, seznam přihlášených, tratě a fotografie z minulých ročníků hledejte na stránkách akce: www.viprahlo.snadno.eu

 

Na vaši účast se těší pořadatelé z oddílu SK VIPrahlo.

 

Milan Horký

Diskusní fórum pro: "VIPprahlý BAJKonur tentokrát v Berouně"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama



Tipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama



PhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |