Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na Hluboké bude zahájen Český pohár v půlmaratonu

14.4.2010 17:32

Už tuto neděli 18.4. odstartuje první závod Českého poháru v půl maratónu horských kol, ale také série Cyklomaraton Tour, která je určena hlavně pro amatéry. Hluboká nad Vltavou se stane po roce místem, které tuto cyklistickou událost bude hostit.

Bookmark and Share

Závod Unilever Okolobudějc bude mít zázemí u hlubockého Sporthotelu Barborka, kde bude už od nedělního rána probíhat registrace všech závodníků a od 10 hodin také samostatný závod pro děti do 15 let o vzdálenostech 200 až 2000 metrů. Pro dospělé závodníky je připravena 28 a 56 km dlouhá trať v lesích mezi Hlubokou a Chotýčany, po polních cestách i po úzkých asfaltových silničkách. Start všech kategorií dospělých proběhne u areálu Townshend International School v 11:30, o deset minut později pak odstartují i závodníci na kratší trať.

Závodit budou samozřejmě i profesionální závodníci, ale na start se v neděli 18. dubna může postavit naprosto každý. Po závodě proběhne slavnostní vyhlášení všech kategorií a pro nejlepší jsou připravené ceny a originální medaile. Ani Unilever Okolobudějc se neobejde bez tomboly, která bude losována z účastnických startovních čísel. Přihlášky i další informace se dají najít na webu www.cyklomaratontour.cz.

 

Petr Mach

Foto: Petr Hrůša

Diskusní fórum pro: "Na Hluboké bude zahájen Český pohár v půlmaratonu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu