Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Merida Bike Adventure proběhne v nepřístupných prostorách vojenského újezdu Brdy

27.5.2010 17:28

I v letošním roce sportovní klub USK Praha uspořádá populární bodovací závod dvojic na horských kolech - MERIDA BIKE ADVENTURE.Pro jubilejní 10. ročník pořadatelé zvolili jedinečný terén běžně nepřístupného vojenského újezdu Brdy - Jince. Závod se uskuteční o víkendu 24. - 25. července. Maximální kapacita je 1000 závodníků, ta ovšem byla v minulosti naplněna během několika málo hodin. Přihlášky budou spuštěny v pondělí 31. května.

Bookmark and Share

  • PŘIHLAŠTE SE VČAS!

Poslední červencový víkend se uskuteční již 10. ročník oblíbeného bodovacího závodu dvojic na horských kolech. Pořadatelé zvolili prostor brdských lesů. Tentokrát jejich jižní část – vojenský újezd Jince, dále se závodníci podívají do přírodních parků Trhoň a Třemšín a oblasti jihovýchodního Plzeňska. Centrum závodu vyroste v areálu BDC Těnovice u Spáleného Poříčí.

  • O co v Merida Bike Adventure jde?

Závodní týmy (dvojice pánské, dámské či mixované) mají v sobotu 6, v neděli pak 4 hodiny k nasbírání co největšího počtu bodů na kontrolách, které jsou hodnoceny 0 – 80 bodů. Závodníci se orientují podle turistické mapy SHOCart 1:50 000, speciálně upravené pro závod, ve které mají zakreslené všechny postavené kontroly. Výběr kontrol a trasu mezi nimi si ovšem volí každý sám dle svých možností a ambicí.

  • K jubileu nově závod Loap BA Challenge pro drsňáky

Novinkou letošního ročníku je vložený paralelní závod Loap BA Challenge, kdy si závodníci povezou veškerý potřebný materiál nejen k závodu, ale i k přenocování celou dobu na kole s sebou. Noc tedy nestráví v centru závodu, nýbrž v jednoduchém kempu kdesi na trati. Touto novinkou se pořadatelé vrací ke kořenům adventure závodů, ze kterých Bike Adventure vzešlo a byly mu vzorem.

  • Další novinky BA10?

Bude jich hned několik, tak se přijeďte přesvědčit, zda jsou k lepšímu. Poodhalit můžeme některé - ceny pro vítěze tentokráte věnovala firma Loap, budhističtí mniši nabízející masáž unaveným nohám, večerní program, možnost změn v přihláškovém formuláři bez poplatku a mnohé další...

  • Jak se přihlásit?

Na stránkách www.bike-adventure.cz bude 31. 5. 2010, přesně v 00:00 spustěn on-line přihláškový formulář. Tedy neváhejte, je místo pouze pro 500 dvojic na Bike Adventure a 100 dvojic na BA Challenge!

 

Michaela Lacigová

Diskusní fórum pro: "Merida Bike Adventure proběhne v nepřístupných prostorách vojenského újezdu Brdy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |