Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Testujte na Vysočině s hvězdami

31.5.2010 16:40

První víkend v červnu se na Vysočině odehraje testovací víkend s nejlepším zázemím, jaké bylo v Česku kdy připraveno.

Bookmark and Share

Rádi bychom Tě pozvali na Test Víkendu Vysočina, který se koná termínu 4.-6.června v Novém Městě na Moravě. Na ideálním místě uprostřed republiky můžeš důkladně vyzkoušet celou flotilu modelů značek Cannondale, Dema, Giant, GT, Marin, Merida, Mongoose, RB, Specialized, Superior. Na své si přijdou nejen „normální“ bajkeři, ale také silničáři a jezdci zaměření na technické disciplíny. V atraktivním okolí vyhlášeného areálu Zlaté lyže u Nového Města na Moravě pro Tebe pořadatelé pečlivě připravili XC a silniční okruhy, které svou různorodostí dovolují maximální prověření vlastností kol, enduro a freeride modely můžeš prohnat po sjezdové trati na přilehlém Harusově kopci. Dohromady bude nachystáno přes 200 kol všech modelových kategorií. Velkým lákadlem je pak celovíkendový provoz lanovky, kterou můžeš využít zdarma a ušetřit tak síly v náročném celodenním testování.

 

Testování je připraveno na celý víkend. Můžeš se tedy jednoduše ubytovat v kempu a v neděli porovnat již utříděné pocity z předchozího dne, případně vyzkoušet modely, na které Ti už nezbyly síly. Ať už zůstaneš jeden den nebo tři, nudit se rozhodně nebudeš. V areálu totiž souběžně probíhá mezinárodní cyklistický festival Bike Vysočina s opravdu nabitým programem, na který mají účastníci testování volný vstup. Lahůdkou bude souboj světových a domácích hvězd v závodě Cross country, večerní program pak pro změnu na podium přivede hvězdy hudební.

 

Kompletní informace k Test Víkendu najdeš ZDE. Program Test Víkendu a doprovodný program je přímo ZDE

 

Test Víkend Vysočina slibuje zatím nejlepší zajištění, jaké oblíbené testovací akce v Česku nabídly. Různorodé trasy, využití lanovky a zábava při programu mezinárodního cyklistického festivalu. Pokud chceš otestovat něco nového a celý víkend se bavit, určitě přijmi naše pozvání a registruj se ZDE!!

 

Honza Skřička

Diskusní fórum pro: "Testujte na Vysočině s hvězdami"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |