Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Biková párty vypukne ve Vimperku

24.6.2010 13:02

Ve dnech 6. – 8.8. 2010 se koná ve sportovním areálu ve Vimperku na Šumavě biková párty. Na 24 hodinový cyklistický závod GIANT Vimperská 24 se sjedou špičkoví závodníci nejen z České Republiky. Jedná se již o druhý ročník, tentokrát jako finálový závod mezinárodního seriálu 24 hodinových závodů ORTIKA 24 MTB SERIES 2010.

Bookmark and Share

Na závodníky čeká přepracovaná trasa, cca 11 km dlouhá. Závodníci navštíví i bývalý vojenský prostor či centrum města. Jezdí se na okruhu s cílem najet za 24 hodin co nejvíce kilometrů. Na kolo se může posadit každý. Buď jako jednotlivec nebo ve dvoučlenném, čtyřčlenném a v šestičlenném týmu.

 

Nově se lze přihlásit i do závodu Vodnický „sprint“ dvojic. Tento 10-ti hodinový závod dvojic je určen pro všechny, kteří chtějí ochutnat atmosféru víkendových závodů, ale mají obavy z dlouhého závodu.

 

Již nyní je registrován polský závodník Andrzej Kuchmistrz, jeden z nejlepších závodníků ve 24-hodinových závodech. Pevně věříme, že Pavel Kozlík přijede obhájit absolutní vítězství z minulého roku. Start závodu je v sobotu 7.8. ve 12.00, konec v neděli 8.8. ve 12.00. Akce má komfortní zázemí v nově rekonstruovaném sportovním areálu Vodník. Trasa závodu vede z areálu Vodník do areálu bývalých kasáren „Sloup“, dále pak do vojenského prostoru „Radost“. Přes ulici Zlatá stezka ve Vimperku se pak závodníci vráti do areálu Nemocnice a cílového prostoru ve sportovním areálu. Celkové stoupání okruhu, který měří 10 916 m, je úctihodných 268 m.

 

Současně se koná dvoudenní hudební festival VIMPERK 24 FEST. Již v pátek 6.8. vystoupí kapela M.Y.MUSIC (Plzeň) a večer vyvrcholí s populární hudební kapelou FASTFOOD ORCHESTRA (Praha). Druhý festivalový den startuje v 18.00 kapela FruFru (Třebíč), dále uslyšíte Discoballs (Praha), Marracash Orchestra (Dresden, Něměcko) a vše zakončí BT’n’J (Klatovy/Praha). V areálu výletní restaurace Vodník budou k dispozici dětské atrakce, promítání záběrů z tratě a příjemné posezení.


Vše o akci se dozvíte na internetových stránkách www.vimperska24.cz

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Biková párty vypukne ve Vimperku"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |