Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

GIANT Berounská 24 MTB již tuto sobotu

23.7.2010 14:15

V sobotu 24. července v pravé poledne startuje v Berouně na Zdejcině třetí ročník GIANT Berounské 24 MTB. Závod je zároveň čtvrtým závodem Ortika MTB 24 Series.

Bookmark and Share

V loňském roce byla optimalizovaná trasa do finální podoby, která je bez změny i pro rok letošní. Okruh v okolí berounské Zdejciny je dlouhý 11,4km. První polovina je jezdivá po širokých lesních cestách s pěknými výhledy směrem k Berounce. V druhé polovině přijde pár singlů, a také nejtěžší stoupání na trati, dlouhé 1,5 km. Trasa vede z 98% po lesních cestách a v terénu. Jen 2% a cca 300 m jsou po asfaltu. Také téměř tři čtvrtiny okruhu vedou v lese, což je příjemné zejména v těchto dnech a při vysokých teplotách.


Virtuální prohlídku trati s fotografiemi najdete ZDE >>
Aktuální video a prohlídku trati najdete ">ZDE >>  a ">ZDE >>
 

Zázemí a kemp je situován na travnaté fotbalové hřiště. Kromě míst pro stany a karavany zde závodníci najdou stánky s občerstvením a výdejem jídla, sprchy, šatny a mytí kol. Zde je také umístěna občerstvovací stanice, kterou závodníci každé kolo a při průjezdu depem mohou využít.

 

Celým průběhem závodu bude provázet DJ Roura, kterého znáte z Malevilu. Oba večery budeme promítat fotografie z loňských ročníků, a také aktuální video z trati (včetně průběhu závodu). Pro členy doprovodu jsou připraveny pivní spinningové sprinty a pokud si přivezete vaše ratolesti, tak zde bude skákací hrad.


Pro závodníky je připraven výběr z více druhů jídel, na občerstvovací stanici kromě sportovní výživy a pitného režimu Enervit budou koláče, buchty, ovoce, ovesná kaše, čaje, bujón, chleby se sádlem a další dobroty.


Pro ty, kteří se do Berouna chystají a nejsou předem přihlášeni máme připraveno tzv. Last Minute startovné za 650 Kč.


Propozice >>
Trasa >>
Seznam přihlášených >>

 

Pořadatelé a město Beroun vás tedy zvou na extrémní 24 hodinový závod, a pokud přijmete výzvu, připravte se na parádní zážitek.

Michal Dalecký

Diskusní fórum pro: "GIANT Berounská 24 MTB již tuto sobotu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |