Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Lipenská stopa se odkládá na březen

11.1.2011 15:51

První ročník bruslařského a běžkařského závodu Lipenská stopa CzechTourism se z důvodu nepříznivého počasí odkládá na nový termín 12. - 13. 3. 2011.

Bookmark and Share

Závod Lipenská stopa CzechTourism byl připraven odstartovat jako první závod nového zimního seriálu Stopa pro život právě o tomto víkendu 15. - 16. 1. 2011. Slibně rozjetá zimní sezóna však dostala v posledních dnech těžký zásah v podobě oblevy po celém území České republiky. Teploty nad bodem mrazu a déšť poškodily sněhovou nadílku v okolí Lipna natolik, že na běžeckých tratích závodu sníh mizí. Také ledová plocha Lipenského jezera je pod vodou z tajícího sněhu a pohyb na ledu není bezpečný. Předpověď počasí na následující dny a víkend bohužel neslibuje žádné zlepšení, naopak se má ještě více oteplit a vydatně pršet.


Z těchto důvodů jsou pořadatelské týmy ČS MTB Team a Skiareál Lipno nuceny závod Lipenská stopa CzechTourism z termínu 15. a 16. 1. 2011 přesunout na nový termín v březnu 12.-13.3.2011.


Zaplacené startovné na Lipenskou stopu CzechTourism se automaticky převede na nový termín v březnu. V případě zájmu je možné všem předem přihlášeným startovné na vyžádání vrátit. Pořadatelský tým se za vzniklé obtíže omlouvá a věří, že v náhradním termínu budou pro uspořádání závodu lepší klimatické podmínky. Další informace a podrobnosti o závodě sledujte na www.stopaprozivot.cz.

Martina Ptáková

Diskusní fórum pro: "Lipenská stopa se odkládá na březen"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu