Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

ČeMBA ve světle na konci tunelu

17.1.2011 10:45

V neděli 16. ledna 2011 úspěšně proběhla v Brně mimořádná členská schůze České mountainbikové asociace, která byla svolána mandátem více než třetiny původních členů sdružení.

Bookmark and Share

Po krizi z loňského prosince, způsobené původním vedením sdružení v čele s Tomášem Kvasničkou, které se na poslední řádné členské schůzi pokusilo ČeMBu zrušit, znamená současná situace ve sdružení zásadní obrat k lepšímu. Na základě aktivity členské iniciativy "Zachraňme ČeMBu" vydal okresní soud v Jablonci nad Nisou předběžné opatření a zamezil tak další destrukční činnosti Tomáše Kvasničky. Uvolnily se tak ruce členům, kterým není situace v ČeMBě, potažmo v možnostech bikování po vlastech Českých, lhostejná.

 

Mimořádná členská schůze zvolila do čela organizace nové vedení. Předsedou se stal Václav Volráb, autor projektu Kola Na Křivo, zaměřeného na záchranu bikování na Křivoklátsku. Po jeho boku stanuli ve výkonném výboru právník Zdeněk Tomica, šéfredaktor cyklomap SHOCartu Aleš Linhart, designérka Sandra Tejnecká a student architektury Jiří Bartoň.

 

Asociaci nyní čeká spousta práce na znovuzískání ztraceného kreditu a důvěry nejen sponzorů, ale také příznivců terénní cyklistiky vůbec. Každopádně našlápnuto má tou správnou nohou a díky pionýrskému nasazení svých zachránců již vidí světlo na konci tunelu.

 

Michal Stupka

Diskusní fórum pro: "ČeMBA ve světle na konci tunelu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu