Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

TOUR DE KIDS se blíží

26.3.2011 10:29

Již za pět týdnů začíná první ze závodů TOUR DE KIDS v této sezóně. Jako první vás přivítá město Pardubice, celá tour končí v Mladé Boleslavi 25. června 2011. Oproti původně avizovaným šesti termínům došlo k menší změně a to, že Praha se přesouvá o týden dopředu, tedy na 18. června a kalendář se rozšířil o již zmiňovanou Mladou Boleslav (25. června). TOUR DE KIDS jsou v této sezóně cyklistické závody pro děti od těch nejmenších až do 15 let.

Bookmark and Share

Projekt TOUR DE KIDS má své nové logo a cílem celého projektu je děti ve velkých měst vytáhnout od počítačů a televizí ven, připravit pro ně zábavné odpoledne, děti si mohou zazávodit na kolech a udělat něco pro své zdraví. Projekt se koná ve spolupráci s jednotlivými městy, ale také s Ministerstvem dopravy – Besipem, neboť bychom rádi touto cestou hravou formou děti seznámili s bezpečností na kole, proč je důležité mít helmu, jaká je povinná výbava kola atd. Ale nechceme prozradit všechno, přijďte na jeden ze závodů Tour de Kids v této sezóně a uvidíte sami. Vstup na akci je zdarma a startovné na závod činí 60,- Kč při on-line registraci. Při platbě na místě to bude potom 80,- Kč. Z této částky 10 % věnujeme Nadačnímu fondu Tesco, který se snaží pomáhat především nemocným dětem a také na vzdělání dětí. Registrovaní účastníci obdrží účastnícké tričko, cereální snack Street XL, pamětní list a časopis Sluníčko nebo Mateřídoušku. Po dojezdu, především ti menší, dostanou také Lipánek i se lžičkou, aby po závodě mohli dočerpat síly.

 

Ve všech městech máme společně s partnery připraven bohatý doprovodný program. O zábavu se postará rádio Blaník. V některých městech proběhne exhibice yoyo s Vaškem Kroutilem (mistr Evropy), v každém městě vás přivítá známá sportovní osobnost, máme zatím domluveného Jirku Ježka, Martina Šonku a Radka Šimůnka. Další dopřesníme během dubna. Všichni se určitě dětem rádi podepíšou a vyfotí . Děti budou moci vyzkoušet jízdu zručnosti přes překážky. Firma Zepter vám zadarmo změří tlak, cholesterol, ale třeba i tuk. Na maminky také myslíme a pokud všechno dopadne dobře, tak vás i profesionálně nalíčí vizážisté a k tomu si můžete přečíst časopis Maminka.

 

Vstup na všechny akce je samozřejmě zdarma a máte se opravdu na co těšit. Ty největší akce pro vás připravují naši dva hlavní partneři, a to Škoda Auto a.s. a společnost TESCO.

Během letošního roku s námi můžete soutěžit o ceny v hodnotě 250.000,- Kč, které věnovali naši partneři. Na každém závodě budeme losovat jednoho výherce dětského kola a také fotoaparátu Olympus. Děti se mohou těšit na hračky, knížky, batohy, CD, kšiltovky, Lipánky, pexesa, cyklistické helmy, lahve na pití (lahve Sigg), cyklistiské dresy Kalas Sportswear ve speciálním designu a mnoho dalšího. 

  • Soutěž

A aby toho nebylo málo, tímto vyhlašujeme doprovodnou soutěž v kreslení. Pošlete nám do konce dubna obrázek na téma „Já a moje rodina na výletě na kole“ a pošlete na naši adresu (Alfa Events s.r.o., Měšická 276, 390 02 Tábor). Deset z vás může vyhrát lahev Sigg v hodnotě 516,- Kč a účastnické tričko podepsané Radkem Šimůnkem. Formát ani způsob kreslení nerozhoduje. Hlavně nezapomeňte na zadní stranu uvést vaše jméno, adresu a věk. Vítězné obrázky uveřejníme na našem webu. Soutěž končí 30. dubna 2011.

 

  • A kde letos budeme?

7. května – Pardubice – Pernštýnské náměstí

14. května – Liberec – náměstí Dr. E. Beneše

21. května – České Budějovice – náměstí Přemysla Otakara II.

4. června – Plzeň – náměstí Republiky

11. června – Zlín – náměstí Míru

18. června – Praha 1 – Kampa

25. června – Mladá Boleslav – náměstí Republiky 

 

Veškeré informace najdete na www.tourdekids.cz

 

Ivana Průchová

Diskusní fórum pro: "TOUR DE KIDS se blíží"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu