Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Přihlášky na Merida Bike Adventure 2011 odstartovaly

20.5.2011 08:29

Včera v noci byl spuštěn přihláškový systém originálního bikového závodu Merida Bike Adventure. Během prvních několika hodin přihlašování byla vyčerpaná téměř celá kapacita hlavního závodu, která čítá 1000 osob, a pro případné zájemce zbývá již jen několik posledních míst.

Bookmark and Share

Větší rezerva je pak v samostaném závodě Loap BA Challenge, který je určen těm nejnáročnějším příznivcům BA – jede se s povinným základním vybavením a účastníci stráví noc mezi první a druhou etapou v tábořišti někde na trase závodu.


Merida Bike Adventure, nejznámější domácí cyklistický bodovací závod dvojic, se v letošním roce uskuteční v Novohradských horách a na Třeboňsku. Závod se koná o víkendu 9. - 10. 7. 2011.


Merida Bike Adventure je bodovací cyklistický závod dvojic, kde si účastníci volí trasu sami podle turistické mapy tak, aby během určeného časového limitu zvládli posbírat co nejvíce bodů z jednotlivých kontrolních stanovišť rozmístěných v prostoru závodu. Jedná se o závod dvouetapový, první den se jede 6 hodin, druhá etapa pak trvá 4 hodiny. Kolik každý závodník najede kilometrů, je tak dáno jeho fyzickou kondicí, ale i strategií, kterou zvolí při práci s mapou a vymýšlení optimální kombinace kontrol. Spokojení jsou bikeři, kteří zvládnou najet i přes 100 km, stejně jako cyklisté, kteří ve stejné době ujedou třeba jen 20 km, ale cestou si dají v hospodě na osvěžení jedno pivo. A jelikož se jedná o závod dvojic (mužských, ženských či smíšených), které se během závodu nesmí rozdělit, veškeré zážitky jejich prožívání v páru ještě násobí.


Více o celé akci na www.bike-adventure.cz

 

-kejmil-

Diskusní fórum pro: "Přihlášky na Merida Bike Adventure 2011 odstartovaly"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |