Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Tour de Kids se přesouvá na jih Čech

20.5.2011 10:37

V sobotu 21. května na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích se uskuteční již třetí závod nového projektu cyklistických závodů pro děti TOUR DE KIDS. Závodit může každý, od těch nejmenších až po děti do 13 let.

Bookmark and Share

Pro každého jsou připraveny dárky jen za registraci na závody (trička, cereální snack, pamětní list a časopis) a vítězové získají dárky v hodnotě přes 3.000,- Kč (hračka, snacky, knížka, drobné dárky a především speciální cyklistický dres Tour de Kids). Také se můžete zúčastnit řady doprovodných soutěží o senzační ceny.

Projektem Tour de Kids se organizátoři snaží oslovit děti, pro které není kolo profesionální záležitost, ale které by si rádi zazávodily jako profesionálové. Většina profesionálních závodníků právě na takovýchto závodech začínala.

Přijďte i vy strávit příjemné odpoledne a zároveň dokázat, že České Budějovice jsou sportovní město. Na prvním závodě v Pardubicích bylo na startu 246 dětí. Liberečtí nedokázali rekord překonat, jak na tom budou Budějovice?

Navíc vystoupí v rámci odpoledne na podiu klaun Čiko, který si připravil uplně nový zábavný pořad, který je opravdu plný nejen zábavy, ale také kouzel, soutěží, písniček, animačních tanečků a samozřejmě dárečků. Ale nejenže má pro vás senzační program, ale během celého odpoledne se s ním můžete nechat vyfotit.

Vstup na akci je zdarma, startovné na závod je při online registraci a platbě 60,- Kč, při on-line registraci a platbě na místě 80,- Kč. Dá se zaregistrovat i před závodem přímo na náměstí.


Více informací na www.tourdekids.cz

Ivana Průchová

Diskusní fórum pro: "Tour de Kids se přesouvá na jih Čech"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu