Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Okolohradce je největší sportovní akcí v regionu

27.5.2011 16:41

Tradiční závod horských kol v okolí Hradce Králové láká každoročně první červnovou neděli okolo tisícovky startujících. I letos se o tuto akci očekává velký zájem aktivních účastníků i diváků.

Bookmark and Share

Již poosmé se v neděli 5. června 2011 sejdou příznivci cyklistiky v Hradci Králové, kde se i letos koná tradiční závod horských kol RWE Okolohradce. Ten je již šestým závodem celoročního seriálu Unilever Cyklomaratontour a jako jedna z nejvýznamnějších sportovních akcí v regionu je zařazen mezi prestižní události města Hradce Králové – Regina.

 

Zázemí poskytne závodníkům, kterých se očekává okolo tisícovky, Všesportovní stadion v Hradci Králové, kde bude start a cíl. Cyklisté si budou moci vybrat, zda zvolí start v závodě na 60 nebo 30 kilometrů – obě trasy vedou z většiny po příjemných lesních cestách v bezprostředním okolí krajského města. Delší okruh je protažen o část vedoucí okolo Biřičky a přesně v jeho půlce, tedy na třicátém kilometru, znovu na závodníky čeká atraktivní zpestření - metr hluboký brod.

 

Pro ty, kdo nebudou chtít závodit v ostrém tempu, bude připravena také premiérová Allianz volná jízda. Bez startovního čísla, občerstvení na trase a nároku na tričko a dalších dárků si její účastníci mohou trať závodu projet vlastním pohodovým tempem.

  • Akce 1+1 zdarma

První máj a tedy „svátek lásky“ je sice už dávno za námi, ale i přesto pořadatelé Unilever Cyklomaratontour připravili speciální akci pro páry. V rámci závodu RWE Okolohradce totiž v ceně jednoho startovného ve výši 350 Kč získáte startovné na krátkou trať pro svou drahou polovičku úplně zdarma! Stačí se přihlásit na webu www.cyklomaratontour.cz a poté zaslat e-mail se jménem obou cyklistů na tomas.pavel@max1.cz. Akce platí do 30. května 2011!

 

V rámci doprovodného programu bude postaráno i o děti, které se mohou účastnit závodů Pompo Tygříkova poháru na tratích dlouhých od jednoho do čtyř kilometrů s náročností úměrnou jednotlivých věkových kategorií. A kromě závodění se děti mohou navíc i něco nového naučit a nebo se zdokonalit v jízdě na kole v Allianz Cyklo Škole, která bude po celý den probíhat v areálu startu a cíle. Dětem se zde bude věnovat vyškolený instruktor, který jim nastaví správný posed, přilbu a poradí jim při zdolávání umělých překážek na cvičné dráze.

Více informací o celém seriálu Cyklomaratontour i závodu RWE Okolohradce naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz. Zde je také možné se k závodu i přihlásit.

 

-max1-

Diskusní fórum pro: "Okolohradce je největší sportovní akcí v regionu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |