Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

13. Cyklovíkend s Cykloknihami

13.6.2011 13:34

Na loňském Cyklovíkendu na Křivoklátsku organizátoři slíbili pro letošek jižní Čechy. Hlavně proto, aby tam nebyly tak velké kopce jako kolem Berounky. První dodrželi – jižní Čechy letos budou, druhé dodržet nešlo – na absolutní rovinku zapomeňte.

Bookmark and Share

Směrem do vnitrozemí je sice terén placatější, záda mu však kryje podhůří Šumavy. Kraj je to ale parádní, říká se mu Zahrada jižních Čech. Názvy míst jako zámek Kratochvíle, poutní kostel Lomec, Holašovice zapsané do seznamu UNESCO, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Kleť – mluví za vše. Samotné Netolice jsou obklopeny rybníky a u jednoho z nich, u rybníku Podroužek, bude mít tato cykloturistická akce základnu.

 

TERMÍN: pátek až neděle 17.–19. června 2011
MÍSTO: Jižní Čechy – NETOLICE – autocamp Podroužek
STARTOVNÉ: 0 Kč


Platí se pouze poplatky za nocování. Ty bude inkasovat provozovatel kempu při příjezdu.

Netolice leží na poloviční cestě z Českých Budějovic do Prachatic. Historické jádro města je od roku 1994 vyhlášeno městskou památkovou zónou. Zajímavostí města jsou i tři šikmé věže a vodopády pod rybníkem Mnich. V Netolicích každoročně pořádají cykloakci „Kolem kolem Netolic“ a pro svou vstřícnost k turistům na kole kandidují na titul: Hlavní město jihočeské cykloturistiky.


Jako každoročně se na této akci startovné neplatí. Lidé z obou pořádajících firem ji připravují pro své zákazníky (a nejen pro ně) s radostí a jsou spokojeni, když se jim akce líbí. Každý obdrží u prezentace tašku obsahující plánky tras, upomínkový list, poukázky na občerstvení (pivo, limo, klobása), vstupné na večerní promítání a k dispozici bude příležitostné razítko.

 

Páteční večer vyplní reprodukovaná hudba a vzájemné popovídání účastníků, kteří se každoročně sjíždějí na tuto akci ze všech koutů vlasti a mnohdy se vidí jen jedenkrát do roka.
V sobotu večer se všichni přenesou z jižních Čech do horké Afriky a podívají se, jak se v ní jezdí na kole. Promítat a vyprávět bude ten nejzasvěcenější, ten, který ji celou projel: Honza Tomšíček. Vloni na podzim mu vyšlo už třetí vydání jeho knihy „Afrikou domů na kole“, kterou bude na místě prodávat a podepisovat.


Je potřebné nahlásit svou účast pořadatelům předem (kvůli zajištění občerstvení apod.). Volejte na číslo: 325 551 962 nebo mailujte na adresu: obchod@sportarsenal.cz. Uveďte počet, kolik vás přijede. Nepřihlášení účastníci se vystavují nebezpečí, že na ně nezbyde občerstvení, plánky tras, diplom a podobně.


Po celou dobu srazu bude možnost zakoupit rozličné vybavení firmy Sport Arsenal za velice příznivé ceny. Tento jediný víkend v roce budete mít také možnost zakoupit knížky z vydavatelství CYKLOKNIHY s neuvěřitelnou 50-procentní slevou. Podmínkou ovšem je, že svůj požadavek nahlásíte předem, nejlépe mailem na adresu: redakce@cykloknihy.cz.

 

Jiří Říha

Diskusní fórum pro: "13. Cyklovíkend s Cykloknihami"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |