Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

AvionCup ovládli dvacátníci

29.6.2011 16:26

Letošní AvionCup, který proběhl poslední červnovou neděli - 26. 6. , dopadl i letos na výbornou. I přes výrazně ztíženou trasu se vedoucím závodníkům podařilo dokončit závod pod 1,5 hodiny.

Bookmark and Share

Vítězem se stal šestadvacetiletý Michal Plesník z týmu Alpine Pro – Author Team časem 1:20:05. Pouhou sekundu za vítězem dojel druhý v pořadí dvaadvacetiletý Jaroslav Musil z týmu Caffenannini.cz, třetí místo obsadil Václav Holub (28) z týmu Velosport Valenta Team s časem 1:21:17. V ženské kategorii zvítězila Ilona Bublová z týmu Rock Machine – Cyklomax skvělým časem 1:34:38, druhá skončila Jana Martinová z týmu Cyklotrenink.com časem 1:37:25. Třetí místo obsadila Marcela Prskavcová z týmu Česká Spořitelna Hobby Team 1.

Letošní ročník AvionCupu byl ověnčený několika nej. Letos čekala na závodníky nejtěžší trasa v historii závodu, zúčastnilo se nejvíce závodníků v hlavních i dětských kategoriích a závodu se zúčastnil suverénně nejstarší závodník – Antonín Mottl (74), kterému upřímně gratulujeme a obdivujeme jeho výkon.

Hlavního závodu se účastnilo na 300 cyklistů, přičemž nedokončili jen 3. I dětský závod zaznamenal zvýšený zájem a téměř 100 malých závodníků si užilo čtyři dětské závody naplno.

Nejen pro závodníky byl připraven i doprovodný program ve formě elektronických her, kyslíkového baru, horolezeckých stěn, skákacích hradů a dalších atrakcí.

Věříme, že si lidé závod i celý den náležitě užili. Také bych rád pogratuloval vítězům a složil poklonu nejstaršímu závodníkovi, který porazil i mne :-). Obdiv si zaslouží i nejmenší závodníci, kteří zvládli dětské závody na jedničku. Doufám, že se i příští rok sejdeme na startu AvionCupu 2012“, vzkázal Centre & Marketing Manager Avion Shopping Parku Praha Roberto Kopecký.

 

Jana Lucová

www.avioncup.cz

Diskusní fórum pro: "AvionCup ovládli dvacátníci"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu