Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Začala letní fotografická soutěž Vyfoť projekt

1.7.2011 15:29

Jsou všude kolem nás, denně je můžete míjet a přitom vás nenapadne uvažovat o jejich výjimečnosti. Mohou to být cyklostezky, kulturní památky nebo supermoderní budovy. Jedno ale mají společné, nikdy by nebyly tak krásné nebýt peněz z fondů Evropské unie. Jejich půvaby nyní můžete zachytit v jedinečné letní fotografické soutěži Vyfoť projekt, která chce ukázat díla realizovaná za evropské peníze v České republice trochu jinou optikou. Optikou objektivu vašeho fotoaparátu.

Bookmark and Share

Ať již je vám vzorem Sudek či Capa, ať dáváte přednost akčním záběrům či zátiším, fotografická soutěž Vyfoť projekt je pro vás výzvou. Na svých cestách určitě potkáte víc než jeden z tisíců zajímavých projektů, které podpořila ze svých fondů Evropská unie. Pak už jen stačí počkat na správné světlo či okamžik, zmáčknout spoušť a nahrát své „úlovky“ přímo na stránkách soutěže Vyfoť projekt. A třeba i vyhrát některou z atraktivních prémií.

Hlavní kategorií je Nejtalentovanější fotograf/ka, které vybere odborná porota. Vedlejší kategorií je pak Nejaktivnější fotograf/ka, kde jak název napovídá, se vítězi stanou soutěžící, kteří do soutěže přihlásí nejvíce fotek různých projektů. Každý týden se navíc budou losovat hodnotné ceny. A pokud si nejste jistí, kde nějaký projekt najít, přidejte se k dalším soutěžícím na Facebooku.

 

A co můžete vyhrát? Kromě kvalitních digitálních zrcadlovek nebo rodinných digitálních kompaktů Canon a fotokurzů dle vlastního výběru jsou to víkendové pobyty pro dvě osoby v hotelích, jejichž rekonstrukce byla podpořena z fondů evropské unie.

 

Zúčastněte se v termínu od 1. července do 31. srpna fotografické soutěže, která vás zaujme nejen tématem, ale i cenami. Vyhlašovatelem a pořadatelem soutěže je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Samostatné oddělení publicity EU. Více informací na www.vyfotprojekt.cz.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Začala letní fotografická soutěž Vyfoť projekt "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |