Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaratontour pokračuje v Karlových Varech

8.7.2011 12:59

Filmové hvězdy vystřídají v neděli 10. července cyklisté všech kategorií. RWE Okolovarů, závod horských kol v okolí nejslavnějšího českého lázeňského města zařazený do seriálu Unilever Cyklomaratontour 2011, očekává velký zájem aktivních účastníků i diváků.

Bookmark and Share

Již podruhé se ve druhou červencovou neděli, tedy 10. července 2011, sejdou příznivci cyklistiky na Poštovním dvoře v Karlových Varech, kde se i letos koná tradiční závod horských kol RWE Okolovarů. Ten je již desátým závodem celoročního seriálu Unilever Cyklomaratontour, třetím závodem Českého poháru v půlmaratonu a také jednou z nejvýznamnějších sportovních akcí v regionu.


Zázemí poskytne závodníkům park Poštovní Dvůr v Karlových Varech jen 200 metrů od karlovarské promenády, kde bude start a cíl. Cyklisté si budou moci vybrat, zda zvolí start v závodě na 50 nebo 25 kilometrů – obě trasy vedou z většiny po příjemných lesních cestách v lázeňském parku v bezprostředním okolí krajského města. Za základ jim posloužily atraktivní stezky známé ze závodů Českého poháru v olympijské disciplíně cross-country horských kol.


Pro ty, kdo nebudou chtít závodit v ostrém tempu bude připravena také premiérová Allianz volná jízda. Bez startovního čísla, občerstvení na trase a nároku na tričko a dalších dárků si její účastníci mohou trať závodu projet vlastním pohodovým tempem.


V rámci doprovodného programu bude postaráno i o děti, které se mohou účastnit závodů Pompo Tygříkova poháru na tratích dlouhých od jednoho do čtyř kilometrů s náročností úměrnou jednotlivých věkových kategorií. A kromě závodění se děti mohou navíc i něco nového naučit a nebo se zdokonalit v jízdě na kole v Allianz Cyklo Škole, která bude po celý den probíhat v areálu startu a cíle. Dětem se zde bude věnovat vyškolený instruktor, který jim nastaví správný posed, přilbu a poradí jim při zdolávání umělých překážek na cvičné dráze.

Více informací o celém seriálu Cyklomaratontour i závodu RWE Okolovarů naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz. Zde je také možné se k závodu i přihlásit.

 

-tp-

Diskusní fórum pro: "Cyklomaratontour pokračuje v Karlových Varech"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |