Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Škoda pořádá v Praze cyklistickou megashow

16.9.2011 15:23

18. 9. 2011 v Praze propuká ŠKODA Cycling Challenge, které se zúčastní desítky vrcholových cyklistů. Zároveň je závod ale otevřený všem příznivcům jízdy na kole, své síly může s profi sportovci poměřit každý, kdo si na to troufá. Pro rodinné příslušníky, děti a ostatní fanoušky je připraven celodenní doprovodný program, završený koncertem Monkey Business. Výtěžek ze startovného bude věnován nadaci Kapka naděje.

Bookmark and Share

Akce je na české cyklistické scéně opravdu ojedinělá, na show se sejdou sportovci ze všech cyklistických disciplín: MTB, silniční cyklistika i dráha. Svou účast potvrdili mistři světa Štybar, Kulhavý, Kaňkovský, Mlynář, mistři Evropy Raboň, Hačecký, Dostál a další cyklistické špičky.  Tratě koncipoval cyklista Lubor Tesař. Start i cíl je ve Freestyle parku Modřany. ŠKODA Cycling Challenge nabízí celkem 4 kategorie závodů: PRO Race (70 km): pro profesionály, amatéry i týmy, Fitness Race (35 km): pro rodiny, týmy i jednotlivce , FUN race (15 km) pro každého a dětský Yetti Cup (400 m – 4 km).


ŠKODA Cycling Challenge svým hvězdným obsazením aspiruje na cyklistickou událost roku, zároveň je ale akcí pro širokou veřejnost, zejména nadšené cyklisty a rodiny s dětmi. Všichni si mohou vybrat vhodnou kategorii závodu, nebo po celý den užívat doprovodný program ve Freestyle parku Modřany - show Jennyho Valenty, koncerty The Coolers a Monkey Business. Akci moderují Zuzana Kalátová a Miroslav Lenc.


Děti ocení skákací hrad, malování na obličej a další aktivity, které připraví zkušené animátorky. Vyžití nejen pro děti nabízí také samotné místo PORTu62, konkrétně projížďky na motorových člunech, skákací boty, vodní lyže a tvořivé dílničky pro nejmenší. Po celý den bude k dispozici také interaktivní tabule, na které můžete sledovat svého cyklistu - tátu, mámu, atp. - stačí jen znát jeho startovací číslo a tabule vám ukáže, kde je zrovna na trati.

Záštitu nad akcí převzali starosta Prahy 12 František Adámek a předseda výboru pro volný čas, sport, cyklistiku a výstavnictví magistrátu hlavního města Prahy Petr Bříza.

 

První závodníci vyjedou na trať v 10.00. V 15.00 předá management ŠKODA AUTO vítězům speciálně designované medaile a v 16.00 začne večerní doprovodný program. Akce skončí ve 22.00. Na ŠKODA Cycling Challenge je možné se zaregistrovat na internetových stránkách www.scc2011.cz.  Více o programu a novinky o akci jsou na webových stránkách a facebooku.

 

Hanka Novotná

Diskusní fórum pro: "Škoda pořádá v Praze cyklistickou megashow"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.
Cyklovýlety, procházky i lázeňské pobyty v okolí Mariánských Lázní.


Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2021 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014