Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na kolo se značkou ŠKODA se přes déšť vydaly i celebrity

21.9.2011 16:04

V rámci podpory cyklistiky v České republice uspořádala ŠKODA AUTO V neděli 18. 9. 2011 v Praze cyklistický závod ŠKODA CyclingChallenge. Akce se zúčastnilo 1267 závodníků, včetně 60 českých elitních jezdců, a kolem pěti set diváků.

Bookmark and Share

Do 15.00 počasí přálo, odpolední program poznamenal vytrvalý déšť. Děkujeme všem účastníkům, kteří i přes nepřízeň počasí vytrvali a účastnili se celého programu, počkali na slavnostní vyhlášení výsledků a vychutnali si odpolední deštivý koncert Monkey Business.

Celá akce proběhla dle plánu. V 10.00 odstartoval Axel Schroeder (vedoucí marketingu ŠKODA AUTO) 70 km PRO RACE. Následovaly dětské závody v areálu Freestyle park Modřany a doprovodný program (show Jennyho Valenty, dětské dílny, soutěž o let helikoptérou).


Ve 13.30 zahájil Michael Oeljeklaus (člen představenstva ŠKODA AUTO, manažer výroby a logistiky) 35 km FITNESS RACE a 15 km FUN RIDE.  Hodina mezi půl čtvrtou a půl pátou patřila vyhlašování výsledků. Medaile předávali vítězům všech kategorií zástupci ŠKODA AUTO. Axel Schroeder a Michael Oeljeklaus předali také šek na 10 000 vsi Dolní Břežany, která byla nejúspěšnější v zápolení o titul nejlépe fandící vesnici na trati závodu. Další šek na 41 000 Kč (výtěžek z registrace na závod) putoval nadaci Kapka naděje.


Celým dnem provázeli moderátoři Zuzana Kalátová a Miroslav Lenc. Hudební produkci zajistily kapely TheCoolers a Monkey Business.

 

V 70 km PRO RACE první tři místa mezi jednotlivci obsadili 1. Zdeněk Štybar (Quick Step), 2. Alois Kaňkovský (Dukla Praha), 3. Jaroslav Kulhavý (Specialized). V kategorii týmů pak 1. VokolekCycling Team, 2. RIGI TEAM Mladá Boleslav, 3. SK VELO Praha.


V 35 km FITNESS RACE patřila první tři místa v kategorii jednotlivců 1. Jiřímu Noskovi (Cycling team Sokol Kbely), 2. Romanu Zvolskému (KELLYS BIKERANCH TEAM), 3. Janu Skořepovi. V kategorii týmů byli 1. MISSION P, 2. HERODAW, 3. She TEAM.


V 15 km FUN RIDE se nejlépe umístili 1. Eva Zemanová, 2. Martina Vlčková (MAG-TEAM), 3. Vlastimil Kovář (Litol). V kategorii týmů byli 1. Kočky Impulsačky, 2. FamilyOejeklaus, 3. Team Sevenich.


Kompletní výsledkové listiny, fotografie z akce a další články naleznete na www. Scc2011.cz.

 

Hanka Novotná

Diskusní fórum pro: "Na kolo se značkou ŠKODA se přes déšť vydaly i celebrity"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |