Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

První cyklo a in-line průzkum v ČR slosován, probíhá zpracování výsledků

14.10.2011 13:52

V pátek 30. září byl ukončen první národní cyklo a in-line průzkum, který probíhal od poloviny srpna na internetu. Celkem odpovědělo téměř pět tisíc respondentů. Dne 5. října 2011 bylo v sídle agentury STEMMARK vylosováno 30 adres respondentů, kteří získají od sponzorů 30 balíčků Moravských vinařských stezek a další tři respondenti pak získají dvoudenní pobyt pro dvě osoby v předních cyklistických destinacích ČR v zařízeních s certifikací „Cyklisté vítáni“.

Bookmark and Share

Záznam z losování, jež proběhlo pod dohledem tří komisařů, můžete zhlédnout na stránkách www.ceskojede.cz , kde je také zveřejněn protokol o losování s e-adresami výherců i náhradníků pro případ, že by někteří z výherců nereagovali na zaslaný mail se zprávou o výhře nebo byl mail nedoručitelný. Všichni výherci budou vyrozuměni zprávou na e-adresu, kterou při vyplňování dotazníku uvedli. Ceny jim předáme na veletrhu BIKE Brno v pátek 11. 11. 2011 v 15.30 hodin. První výsledky průzkumu zveřejníme na tiskové konferenci 18. 10. 2011 a vyvěsíme je na internetu. Další výsledky zveřejníme na veletrhu BIKE Brno 10. – 11. 11. 2011 a na konferenci CzechTourism 22.11.2011. Podrobné výsledky pak budou k dispozici do konce roku 2011. Veškeré informace k prvnímu národnímu cyklo a in-line průzkumu hledejte na www.ceskojede.cz Průzkum financuje agentura CzechTourism s přispěním Ministerstva dopravy.

 

Renata Šedová

 


 

Diskusní fórum pro: "První cyklo a in-line průzkum v ČR slosován, probíhá zpracování výsledků"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |